marime text:

Gestul incredibil al unui scuterist, dupa ce loveste un catelus! VIDEO SOCANT

Filmare revoltatoare ajunsa pe internet, cu mai multi scuteristi printre protagonisti. Camera montata pe casca unuia dintre ei a surprins o scena cumplita - unul dintre scuteristi a lovit un catelus si apoi a cazut.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Teribil este ca desi tanarul nu a fost ranit si nici scuterul sau n-a fost avariat serios, toti au ignorat schelalaitul disperat al patrupedului, aflat in chinuri groaznice. Nimeni nu s-a gandit macar sa-l scoata in afara drumului, pentru a nu fi lovit de o masina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Pein (2011-06-29 20:59:45)
Cea mai jegoasa si spurcata fiinta de pe pamant ramane omul cu siguranta.
raspunde »
Jupanu (2011-06-29 20:53:39)
Sa-mi bag P..U....L....A in ****** lu' ala de scuterist a lovit cainele, f..u..t...u.-i rasa in gura de jegos , mai bine murea in timp ce-a cazut!!!!!
raspunde »
4lex (2011-06-29 20:02:30)
trebuia sa omoare cainele k sa nu se mai chinuie
raspunde »
antimihut (2011-06-29 20:00:11)
mihut e un cretin.cainele nu cunoaste regulile.oricum animalele sufera mult din cauza noastra a oamenilor.cu ce suntem noi mai in drept decat un animal?unu k mihut ar trebui sa moara in chinuri precum acel caine.sa stea el in drum cu fractura la coloana paralizat si sa vada cum vine tirul peste el.
raspunde »
adi tm (2011-06-29 19:56:40)
omul nu poate fi mai presus de alta vietate.de ce ca om crezi ca valorezi mai mult decat acel caine?am si eu motor dar aia goneau ca niste cretini ca un prost filma.cainele nu cunoaste codul rutier trebuie ocrotit ca nu are nici o vina.daca te uti inca era intins si la sfrsitul filmarii.am caine si pisica acasa mai destepti decat majoritatea din voi care comentati aici.
raspunde »