marime text:

Gestul incredibil al unui scuterist, dupa ce loveste un catelus! VIDEO SOCANT

Filmare revoltatoare ajunsa pe internet, cu mai multi scuteristi printre protagonisti. Camera montata pe casca unuia dintre ei a surprins o scena cumplita - unul dintre scuteristi a lovit un catelus si apoi a cazut.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Teribil este ca desi tanarul nu a fost ranit si nici scuterul sau n-a fost avariat serios, toti au ignorat schelalaitul disperat al patrupedului, aflat in chinuri groaznice. Nimeni nu s-a gandit macar sa-l scoata in afara drumului, pentru a nu fi lovit de o masina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



sadafa (2011-06-29 23:27:00)
sami bag pla in voi cu bietele animale ale ***** ! luatile in **** mea acasa si aveti grija de ele !
raspunde »
nu e chiar asa (2011-06-29 23:22:15)
Cunosc un caz de genul, un prieten a vrut sa ajute un patruped lovit de masina, si in momentul in care a vrut sa il ajute, cainele l-a muscat pt ca era speriat si deasemeni, cand vrei sa iei in brate un caine lovit, datorita durerilor pe care le simte in momentul cand il atingi ca sa il iei in brate, te musca..Tu, care spui ca acel caine trebuia ajutat, te-ai fi riscat sa il iei in brate?sincer, nu cred...e o situatie dificila pt animale, dar asta e.
raspunde »
idiotilor (2011-06-29 23:03:39)
da-l **** de caine.eu mi-am distrus masca din fata a masinii din cauza unui jegos de caine care mi-a iesit in fata noaptea.am cheltuit dupa aia 4 mil ca sa mi-o repar ca asigurarea normal ca nu ti-o face.eu urasc cainii care umbla liberi pe strazi.sa-i eutanasieze.era sa ma rupa o data o haita de 20 de caini.eram singur si m-au inconjurat.era sa ma omoare.asa ca mai bine ei decat eu.
raspunde »
si asa sunt prea multi caini (2011-06-29 22:39:25)
curios e ca nimeni din "asa-zisii" iubitorii de animale nu se duc in africa sa le explice leilor ca nu-i frumos sa manance alte animale, totusi aici toti sar sa apere aceste patrupede, iar daca un caine omoara un copil mic spun ca este animal si nu stie ce face...
raspunde »
jdbsad (2011-06-29 22:17:41)
Bagamias pla in mm lui de prst cum *** sa lasi saracu caine acolo mha Moama daca nu le as taia capu la astia care fak asa cva la bietele animale
raspunde »
scuteristu ****' (2011-06-29 22:10:51)
prostul ala o dat peste nevinovatul caine ma.........macar daca mergea sal ajute pe caine ceva ca or vazut ca schiunea ca naiba da aia nu ca nui important sami bag **** in ei!!!!!!!!!1111 Eu am asistat la 2 accidente cand or calcat caini odata un tir io scos la saracul caine matele si inima afara ca era pichinez dupaia un gip tot unu dinasta mic..............OPRITI ignorarea animalelor
raspunde »
Real (2011-06-29 22:00:43)
:)))...penibil sincer.stiri de 2 lei..
raspunde »
Vlad (2011-06-29 21:45:15)
fara suparare, dar mi se pare normal ca prima data sa mearga sa vada daca nu a fost ranit cel de pe scooter, iar filmarea se opreste nu stim ce s-a intamplat mai departe cu cainele, probabil lau ajutat.
raspunde »
Oroia (2011-06-29 21:37:17)
Idiotilor ,nimeni care are motor nu ar trece peste vreun caine ,pisica,balega,etc, deoarece automat ar cadea si ar strica motorul plus e riscul sa iti rupi vreo mana sau ceva.Chiar asa ganditi,sau poate *** nu aveti motor si nu stiti cum e sa treci chiar si peste o piatra de 4 cm.
raspunde »