marime text:

Gestul incredibil al unui scuterist, dupa ce loveste un catelus! VIDEO SOCANT

Filmare revoltatoare ajunsa pe internet, cu mai multi scuteristi printre protagonisti. Camera montata pe casca unuia dintre ei a surprins o scena cumplita - unul dintre scuteristi a lovit un catelus si apoi a cazut.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Teribil este ca desi tanarul nu a fost ranit si nici scuterul sau n-a fost avariat serios, toti au ignorat schelalaitul disperat al patrupedului, aflat in chinuri groaznice. Nimeni nu s-a gandit macar sa-l scoata in afara drumului, pentru a nu fi lovit de o masina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



rtgerg (2011-06-30 02:14:21)
javra ordinara de caine merita asta ce cauta acolo
raspunde »
Benjamin Frenklin iubeste scuteristii (2011-06-30 01:49:34)
Astia care ati luat apararea cainelui cu niste argumente irelevante si multe injuraturi, duceti-va la culcare ca sunteti obositi! Ati blestemat scuteristul in ultimul hal,dar de fapt el era adevarata victima. Cainele a cauzat accidentul(intetionat) ,so.. Bai, deci am vazut prosti de genul" sa-i rastignim" ,"criminalii" ,"sa patiti la fel !!" dar daca s-ar fi aflat in situatia lor, ar fi injurat cainele la greu.. Sunteti niste prefacuti (ipocriti) ..
raspunde »
Alex (2011-06-30 01:32:09)
Ba, muistilor, deja m-ati enervat. A fost un accident !!! N-a omorat nimeni pe nimeni. Cainele s-a bagat in fata si acel om a dat "failed" cand a incercat sa-l evite (doar nu e nebun sa faca accident ,asa, din teribilism):))) . Concluzie :Cainele s-a aflat la momentul nepotrivit , in locul nepotrivit. Si dupa ce l-a lovit ,ce sa-i mai faca? Am vazut comentarii retarde p-aici ..
raspunde »
iubitorii de caini (2011-06-30 01:02:14)
mai fratilor tot faceti amenintari la adresa celor care nu au acelasi puncte de vedere, tot ce pot sa va urez e sa mergeti noaptea pe strada si sa fiti in mijlocul unei haite de caini agresivi, dar nici o problema daca veti fi omorati nu e grav doar ii iubiti si veti muri cu gandul impacat :))))))
raspunde »
awdawd (2011-06-30 00:54:31)
Fucking basterds ! Nu meritatii sa traiti pentru ce a-ti facut !
raspunde »
INCA ODATA (2011-06-30 00:42:11)
inca odata cand se arata cine este adevaratul ANIMAL is in legatura cu scuteristi sa le iau ****** direct in ****!!!!
raspunde »
sergiu (2011-06-30 00:08:32)
ba sunteti niste prost.......ba fity atenti ca nustiu daca mai ales pa astia cu scutere si motoare var omora unu cu masina dai in *** ca-s scuteristi prosti nu ? sunteti fara umpic de suflet niste jeguri de creaturi voi astia cu scuterele si la soferi mai multa atenti si nu circ cu vit mare ca atuncea normal ca nu-l poti evita.
raspunde »
Florian (2011-06-30 00:08:22)
Nenorocitilor ce sunte-ti! Cum a-ti putu sa lasati bietul caine sa sufere? SPER SA PATI-TI LA FEL CA MERITATI!!!
raspunde »
florin tgv (2011-06-29 23:56:56)
Pt. NicU:Te-ai gandit sa apelezi la un psiholog?Asa e,era bine daca,macar,scotea cineva cainele in afara carosabilului,dar cred ca tu ai o problema foarte grava.P.S.: Cred ca un psihiatru e mult mai indicat.
raspunde »
irinel (2011-06-29 23:48:28)
sincer la toti astia care nu ave-ti pic de suflet pt un animal care se chinuie din cauza la un taran prost care sia loat scuter cum sunt cam toti prin buc va urez urmatoarele...:)) sa dea dumnezeu sa dea tiru si 41 peste voi sa va vad la stirile de la 5:))
raspunde »