marime text:

Gestul incredibil al unui scuterist, dupa ce loveste un catelus! VIDEO SOCANT

Filmare revoltatoare ajunsa pe internet, cu mai multi scuteristi printre protagonisti. Camera montata pe casca unuia dintre ei a surprins o scena cumplita - unul dintre scuteristi a lovit un catelus si apoi a cazut.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Teribil este ca desi tanarul nu a fost ranit si nici scuterul sau n-a fost avariat serios, toti au ignorat schelalaitul disperat al patrupedului, aflat in chinuri groaznice. Nimeni nu s-a gandit macar sa-l scoata in afara drumului, pentru a nu fi lovit de o masina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Gigi (2011-07-01 18:53:10)
Si ce trebuia sa-i faca la caine ? Sa-l pupe sub coada ?
raspunde »
Lili (2011-07-01 14:43:14)
@axell (2011-06-29 16:08:05) Dc baiatul avea 100km/h se ducea sa vb cu Sf.Petru unde ar trebui de altfel sa ajunga toti motociclistii raspunde » Bai pisatule da nu mai bine sa-ti moara tie toata familia? Bagati-as pu/la in toti dumne.zeii mati de lab.ar trist. Sa dea dumnezeu sa cada din greseala un motociclist si sa i se infinga motocicleta in tine, dar el sa nu pateasca nimic. sa patesti cum a patit fetita aia la galati, fu.tuti dumnezeii ma.ti!
raspunde »
Lolo (2011-07-01 08:46:33)
Bai astia cu cainii vostri ca iesiti in strda si tipati, stiti ce v-as face eu? AMENDA LA TOTI. Daca tot atat sariti pentu javre, luati-le acasa. AMENDAA. Daca eram in locul lui ma duceam si ii mai dadeam si un picior in cap. Gandestete ca taicatu cu toata familia conduce catre casa. II iese un caine in fata, il evita intra pe contrasens si sunteti loviti de un autobuz si muriti toti. Ia mai gandeste-te!
raspunde »
kawasaki (2011-06-30 17:09:00)
Fu.t.ute in gu.ra te crezi tare umbli cu gasca de motocilisti vrei sa demonstrezi ca esti smecher mo.r.ti tai... si eu sunt motocilist era sa calc si eu un caine odata da exista frana in pu.l.a mea de pr.o.st ai 2 frane bo.u.le folosestele
raspunde »
maxpppp (2011-06-30 14:45:43)
niste cretini, sa dea domnu data viitoare sa intre intr-un camion sa crape.
raspunde »
Anonim (2011-06-30 11:55:43)
Prosti mai sunt unii oameni.Trebuia sa ii rupa scuteristul ceva.Nici macar sa se uite la caine ca sufera.Lasati asa ca pana la urma el va patii mai grav.NU asa se merge **** cu scuterul.Cretinilor invatati sa merei cu scuterl s dupaia mai vedem.
raspunde »
TheGremanuel (2011-06-30 11:54:35)
ce putea sa faca?!de ce sa bagat in fata lui si nu s-a asigurat?eu asta nu inteleg!!
raspunde »
mister_cash (2011-06-30 11:52:19)
Cred ca m-am inselat cainele inca mai este pe carosabil.
raspunde »
alexa (2011-06-30 11:49:16)
asa oameni trebuie omoriti,murdaresc doar pamintul,sunt niste "oameni"de nimic!!!!!!!!!!
raspunde »
MISTER_CASH (2011-06-30 11:49:11)
Eu iubesc cainii ,dar daca mi-ar fi cazut un prieten intai il verificam pe el exact cum au facut si astia si in ultima instanta cainele.Cainele isi revenise din soc si plecase pana la sfarsitul clipului.Oricum era problematic pt. ca si cel mai linistit caine ar fi dat sa te muste in conditile alea daca te-ai fi dus sa tragi de el sau sa-l iei in brate .
raspunde »