marime text:

Gestul incredibil al unui scuterist, dupa ce loveste un catelus! VIDEO SOCANT

Filmare revoltatoare ajunsa pe internet, cu mai multi scuteristi printre protagonisti. Camera montata pe casca unuia dintre ei a surprins o scena cumplita - unul dintre scuteristi a lovit un catelus si apoi a cazut.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Teribil este ca desi tanarul nu a fost ranit si nici scuterul sau n-a fost avariat serios, toti au ignorat schelalaitul disperat al patrupedului, aflat in chinuri groaznice. Nimeni nu s-a gandit macar sa-l scoata in afara drumului, pentru a nu fi lovit de o masina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Alex (2011-07-12 12:39:10)
Si ce e asa socant fu.tuv-as in gura de nenorociti.Socant e ca a cazut saracul cu scuterul din cauza javrei,nu numai ca trebuia lasat acolo dar trebuia si omorat cainele nenorocit.Javrele astea sunt pericolul nr.1 pt motociclist-scuteristi
raspunde »
Florin (2011-07-09 00:17:46)
Catre Un dobrogean Oameni nu merita salvati animalele DA
raspunde »
diana (2011-07-08 17:40:05)
saracul catelus!
raspunde »
ZaPaCiT (2011-07-07 21:14:56)
@un.doborgean ce te`as lovi eu cu scuterul........natia ta de taranoi
raspunde »
teo (2011-07-07 13:33:31)
sa intrii sub TIR !!! TU TI ****** MATII DE JEGOS INFECT!! DA DE FAPT DAK MA GANDESC MAI BINE... SA INTRATI TOTI SUB TIR!
raspunde »
io (2011-07-03 20:29:18)
am crezut ca ia dat o bataie dupa,,,,, titluri de c-a-c-a-t!
raspunde »
Un dobrogean (2011-07-03 01:46:44)
pentru R : Nu, nu mie mila de un caine care bate strazile aiurea. de ce mi-ar fi mila ? Fratilor lui caini au avut mila de aceea femeie de la Galati care a murit? ; dar de copii muscati de cainii vagabonzi ? de ei cui ii este mila? Responsabilitatea mea se opreste acolo unde exista libertate de miscare , deopotriva oamenilor si cainilor. Eu, ca om cu judecata si ele ca animale fara judecata spun ca importanta vietii depinde de ierarhia regnului, deci prin cale de consecinta OMUL este mai important decat ANIMALUL. Ca doar de aceea mancam animale si nu oameni. Draga "R" pot sa spun tare si raspicat ca esti un mare ipocrit, care se minte pe el insusi, care adopta o anumita parere doar ca sa fie acceptat de catre ceilalti. Sau poate ca nua ai familie , prieteni , copii, mama, tata, etc. Altfel ai fi recunoscut ( nu mie sau altora, ci doar sinelui tau) ca cei enumerati mai sus de mine sunt mai importanti decat un amarat de caine sau orice gaina, animal sau ce vrei tu. Eu sunt monstru? de ce ? ca ma puterea sa recunosc ceea ce cred si ceea ce simt? nu cred ca societatea ma blameaza pentru ca nu sunt de acord cu parerea voastra. si chiar daca ar fi asa, cum mar face asta monstru? Sa nu uitam ca a fost un accident. Daca ar fi fost cu intentie ( cum am mai vazut cazuri cu cai batuti cu topoprul, cainii legatii si batuti de micii filipenezi ca sa se fragezeasca carnea, s.a ) DA, dar pana la urma omul mergea cu un mijloc de transport pe un drum public ( oamenilor - ca ei au inventat drumul si restrictiile pe el, nu? ) Pentru DAN : Cred, de fapt sunt sigur, ca acest personaj este cel mai frustrat comentator si replicator ce l-a avut acest site. Replica lui nu poate trece de ceea ce ar vrea sa faca dar nu poate ca e prea mic sau nu are cu ce. Bataia promisa de el in mod cert nu se va intampla niciodata , chiar daca arb fi fos de fata la locul accidentului. De fapt cred ca e un di aceea abuzat de tatal alcoolic ce nu vene acasa decat sa ii traga o mama de bataie lui , mamei lui, si celor din jur doar asa, preventiv, ca sa nu uite ca el e seful. Asa ca de la cine sa invete si el? ca doar sangele apa nu se face. Pun pariu ca, atunci cand a scris randurile ale pline de stelute, era in fata cu un pahar de alcool, cam al 20-lea, cred, tip "saniuta" sau coniac "crucea rosie". Mai pustiule, cand citesti randurile aste gandestete la mine, injura-ma, umple-mi frigiderul (asta poate sa faca toata lumea ) dara daca vrei cu adevarat sa demonstrezi ca poti lasa-mi un mesaj , ceva. Si rezolvam. Aaaaa!!! si poti sa iti aduci si baietii din cartier! :)) TE PUPA TATI ! JMEKERULE!
raspunde »
dan (2011-07-03 00:05:43)
ba in ***** matii ca ti-as da omoru ! da in **** mea de scuterist prost sa moara *****. ba ce las omora pe **** ala in bataie. apoi as trece cu scuteru peste toata familia lui de handicapati borati. ******* pe capu lui ! sa vad asa ceva in fata ochiilor las bate de sa se cace pe el .
raspunde »
R (2011-07-02 20:27:49)
Lolo,Gigi,Un dobrogean...Da, doamne fereste de accidente in care mor oameni din cauza animalelor lasate pe strada, dar oare nu tot oamenii sunt de vina pt asta? Si ma refer la soferii care merg cu viteza de parca numai ei ar exista! De ce sa nu fie important bietul animal? Este, si inca foarte important. Dobrogeanule, chiar nu ti-e mila cand il vezi cum se chinuie? Sau crezi ca la el nu e aceeasi durere ca si la tine?!? De ce sa fie doar oamenii importanti, ce crezi ca doar noi avem dreptul la viata?? Era un gest uman sa ia bietul animal si sa il puna in camp, nu ii cerea nimeni sa il duca la un cabinet veterinar, ca pentru asta trebuie sa ai putin mai mult decat constiinta ca tu esti om si alea sunt animale fara judecata. Astia care nu arata nicio compasiune fata de animale sunt adevaratii monstrii, astia care tortureaza, ucid animale sunt cei mai de temut!!!
raspunde »
Un dobrogean (2011-07-02 10:01:25)
Tuturor celor care aprar caini . Intr-o astfel de situatie as vrea sa fiti in locul scuteristului. Macar o data. Sa vedem cam ce parere aveti atunci de caine. de ce e mai presus un caine decat un sobolan? sau decat o vaca? in india vaca este sacra si cred ca si protectia cainelui in civilizatia noastra este asemanatoare. Doar o ipocrizie dezvoltata de cei care nu au o ocupatie reala. Salvati cainii si balenele dar ignorati oamenii (care pana la urma sunt cei mai importanti) Pentru cei cu limbaj injurios ( : care injura) : Nu cred ca a folosi cuvinte injurioase exprima mai bine parerea voastra asupra subiectului ci doar denota nivelul de respect fata de voi si cel de educatie primita de la mama si tata (daca aveti; dar nu cred ca e cazul)
raspunde »