marime text:

Gestul incredibil al unui scuterist, dupa ce loveste un catelus! VIDEO SOCANT

Filmare revoltatoare ajunsa pe internet, cu mai multi scuteristi printre protagonisti. Camera montata pe casca unuia dintre ei a surprins o scena cumplita - unul dintre scuteristi a lovit un catelus si apoi a cazut.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Teribil este ca desi tanarul nu a fost ranit si nici scuterul sau n-a fost avariat serios, toti au ignorat schelalaitul disperat al patrupedului, aflat in chinuri groaznice. Nimeni nu s-a gandit macar sa-l scoata in afara drumului, pentru a nu fi lovit de o masina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Mihai (2011-08-22 14:35:43)
Lui Popa Tautu, pacat ca unii ca tine traiesc inca la varsta asta doar ca sa faca umbra pamantului degeaba. Cei care gandesc ca tine nu merita sa fie aici, imi e scarba. Si mai lasati tampeniile cu "va e mila de animale dar nu dati o bucata de paine unui batran", cai carora nu le pasa de animale cu atat mai putin le pasa de oameni, nu va mai imbatati cu apa rece! Cine chinuie un biet animal e sigur in stare sa omoare si un om si chiar in chinuri groaznice si fara nici cel mai mic motiv, nu au ei atata creier sa mai faca diferenta.
raspunde »
pink (2011-08-10 23:49:46)
e un saracutz de animal, si trebuia ajuat. Totul sa intamplat, ok. timpul nul mai dam inapoi, dar trebuia ajutat macar. pentru totzi care ii doresc moartea ori carui animal, L-E DORESC O VITZA DULCE ......AMARUIE SI SA AIBE PARTE DE A PRIVI SI MOARTA LUI MASA,CUM E VIOLATA SI TAIATA DE VIE,DUPA CARE SA LE VINA RANDUL LOR. voi DA, ca suntetzi animale, acele persoane care doritzi raul unui biet animal,ori cat de fiara ar fi el.
raspunde »
Popa Tautu, 49 de ani (2011-08-09 00:41:43)
Daca eram eu, sacrificam cainele cu un cutit si apoi il luam acasa sa fac friptura.
raspunde »
paul (2011-08-04 16:55:54)
scuteristii circula neregulamentar, ptr cei CHIORI care vad clipul si nu au notiuni de legislatie. Daca s-au umflat muschii pe voi, GURA!!! Sint scuterist si eu si stiu ca am facut scoala!! Au facut depasiri pe contrasens si viteza era mult peste suta pe drum jusetean, urmariti acul vitezometrului. Niste imbecili! Daca eu loveam animalul , duceam scuterul pe sina de tren si il parcam pe ea, NOAPTEA!! Si e Vespa in ****** ei...
raspunde »
Andrei (2011-08-03 01:32:44)
Apropo.Unde-n **** mea ati vazut voi copii sfasiati de caini etc etc?In ****** vostrii ma plimb zilnic pe afara si cainii maraie doar pe tiganii infecti si vagabonzii aia jegosi.Sa va spun cum vine..ca la copii:::::Cainii simt jegosii.Jegosii sunt prin preajma.Cainii ii latra.Jegosii fug.Apoi cainii ii sfasie doar pt ca unii retarzi inca nu stiu ca daca fugi de un caine te ataca..Jegosii,in loc sa plece cum se pleaca,o iau la fuga pt ca sunt fricosi ca ****.Peste tot sunt smecheri de smecheri care cand se afla pana si in cea mai banala situatie cand sunt atacati se pisa pe ei si isi asculta picioarele in loc sasi asculte creieru ala care lipseste.Eu unul am trecut si pe langa un caine turbat odata care ma latra din rasputeri si se apropia de mine(ca de oricine pt ca avea niste probleme),am mers linistit si sa intors la locu lui..da unii care se dau smecheri pe aici si urasc cainii se **** prea rpd pe ei ca sa mai stea pe ganduri
raspunde »
Andrei (2011-08-03 01:28:26)
Ma eu ma *** in toti astia care zic ca un scutier idiot e mai important ca un caine..Futuvan gat de redusi mintali care sunteti disperati dupa atentie si va cumparati kkturi de motorete si va gasiti o proasta printr-un bar,apoi ajungeti amandoi la spital fara dinti in gura.Donatori de organe infecti care credeti ca sunteti smecheri ca sunteti pe o motoreta.Acelasi lucru cred si despre unii pasionati de masini in asa hal incat vorbesc zi si noapte despre motoare,jante,**** de tuneaza masina..Nu mai zic nik...Dak mai e un retard pe aici de zice 'saracu scuterist' sau alte rahaturi dastea cand se vede ca aia sunt doar niste idioti dupa comportamentu lor si nepasarea fata de o fiinta ce chiar suferea,sa stie ca ma *** in el si sasi tina rahaturile pt el.Scuzatimi limbajul apropo
raspunde »
maditza14 (2011-07-24 16:02:51)
da bine ... si ce era sa faca sa ocoleasca cainele sa moara el sau cum ? ... staiti linistit ca nu moare cainele ala ... bine ca nu au patit ei nimic ... sau mai nou e mai important cainele ca omul ???
raspunde »
Nelu (2011-07-22 22:30:26)
Da mereti ma dreacu unu si ajutati cainele ma ca sunteti 5,,,
raspunde »
mihai (2011-07-22 00:20:00)
eu nu vad nimic gresit aici....Au respectat limita de viteza, nu circulau haotic, iar ghinionu a facut sa fie un catel pe drum. Si da, mai bine omor un animal, decat sa patesc eu ceva, ramane valabil si cu masina. Nu faci stanga dreapta sa-l eviti, ci strangi volanu cat de tare poti !
raspunde »
Caini (2011-07-18 16:44:06)
TREBUIA SA IL OMOARE FIRAR CAINELE AL DRQ PE MINE ERA SA MA SFASIE VRO 2 .ASTEPTATI VOI SA SE FACA ALA MARE SI SA DATI De EL PE LA 11 PM CA LATI FI OMORAT De mULT RATATILOR....CAini vostri...:))
raspunde »