marime text:

Gestul incredibil al unui scuterist, dupa ce loveste un catelus! VIDEO SOCANT

Filmare revoltatoare ajunsa pe internet, cu mai multi scuteristi printre protagonisti. Camera montata pe casca unuia dintre ei a surprins o scena cumplita - unul dintre scuteristi a lovit un catelus si apoi a cazut.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Teribil este ca desi tanarul nu a fost ranit si nici scuterul sau n-a fost avariat serios, toti au ignorat schelalaitul disperat al patrupedului, aflat in chinuri groaznice. Nimeni nu s-a gandit macar sa-l scoata in afara drumului, pentru a nu fi lovit de o masina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



cristina (2011-10-28 12:02:11)
bai obsedatilor care sunteti de animale, mergeti fratilor in padure si traiti ca ele si cu ele, redusi mintal sunteti toti care comentati aiurea despre oamenii astia. dupa voi cred ca trebuia sa se duca toti sa pupe cainele in *** nu? de asta muriti ca prostii ma si omorati si pe altii, ca voi cand vedeti un caine pe strada il ocoliti, vai saracutul, si intrati pe contrasens si faceti istorii, dobitocii secolului! vedea-v-as omorati de caini pe strada;)
raspunde »
Costiputza (2011-10-01 00:20:26)
Din pacate vad ca in secolul XXI mai sint atitia cretini in lumea asta ca e chiar pacat, de -aia ne si conduc handicapati ca regele maro. In primul rind poate sa vorbeasca de bine numai un om care n-a mers in viata lui pe bicicleta, cu motorul sau cu masina. Atitea aciidente din cauza animalelor (poate ele n-au nici o vina dar stiti ce, am vazut cîini care stiu sa traverseze, de instinctul de supravietuire ati auzit, adica animalul daca tine la pielea lui invata ce-i aia un drum si se fereste de el) ca ti se face pielea de gaina. Merg pe bicicleta de mai bine de 30 de ani si era sa fac nu stiu cite accidente mai ales din cauza cîinilor vagabonzi sau nu, unii chiar au placerea de a ajunge aproape de ei ca sa-ti sara la roti, acum ca am scuter e citeodata mai bine ca pot sa fug de ei dar mai rau ca am viteza mai mare. Cine crede ca poate intui miscarile animalului se inseala. Iar daca e s-o luam pe bune preferati sa plinga mama sau sa plingeti un animal, totusi pina si biserica a considerat o perioada mare de timp ca animalele nu au suflet. Daca ar fi facut in mod special sa loveasca animalul ar fi fost un nenorocit, dar daca animalul a sarit special la el, sau doar a incercat sa traverseze aiurea si omul a cazut atunci parca mai rau imi pare de om decit de animal, iar daca murea catelul pina la urma era un element periculos mai putin. Nu stiu daca ati observat dar cateii de talie mica au mari tulburari de personalitate, poate doar un handicapat nu poate recunoaste adevarul, astia mici si-o cauta, ori sar la oameni, copii, ori la cîini de 5 ori mai mari ca ei, etc, asa ca sa nu mai plingem aiurea ptr lucruri care n-au relevanta. Pina la urma daca animalele conteaza asa mult de ce ***** le mai mincam, eu zic ca toti asa zis iubitorii de animale sa devina vegetarieni, doar laptele si brinza se pot minca fara sa omori animalul, treziti-va ca de-aia aveti creier. Si incercati sa va puneti in pielea altcuiva, eu de ex indragesc foarte mult animalele, mai ales cîinii dar cind sar la mine sa ma sfisie fiindca sint pe 2 roti i-as omori pe loc, mai bine sa plinga ma-sa decit mama.
raspunde »
amdreptate? (2011-09-20 19:14:43)
bai asta cu numele de "ciocu mic" esti bou ma?da saracu caine stie cei aia o masina sau cei ala un scuter ma idiotu pamantului saracu traversa strada si el el habar nare de masinariile care trec prin jurul lui el mananca latra doarma ma idiotule si macar ala putea depasi usor cu frana putin chiar daca cadea p dreapta in boscheti da macar nu lovea saracu animal!
raspunde »
ciocu mic (2011-09-19 18:26:00)
astia care tot comentati ca de ce nu au mers sa ajute vrea sa vad care dintre voi dupa ce pica din cauza unui caine mai merge sa ajute cainele respectiv...
raspunde »
LaYeR (2011-09-12 21:19:38)
Doar nu ati fi vrut sa il lase pe ala cu scuterul pentru un caine maidanez
raspunde »
andra (2011-09-12 18:44:35)
Darar domnu sa arda toti in iad care erau acolo cu motocicletele;)
raspunde »
vaseamasea (2011-09-12 10:17:07)
@andrei esti prostt de puti. unde mortiima-ti ai trecut tu ma bouleanule pe langa un caine turbat si te-a lasat in pace? visai? ma cretinoid uman ce esti, cainele turbat ataca!!!
raspunde »
gigel (2011-08-29 23:41:20)
fara suparare fratilor dar eu nu-mi pun viata in pericol mai ales cand conduc ..... cred ca am la activ vreo 100 de catelusi si 20 de pisicute care mi-au trecut pe sub roti.... asta e realitatea! sa-i stranga ***** cineva de pe strazi sa nu mai apara discutii....
raspunde »
bogdan (2011-08-28 22:09:04)
popa tautu - eu preferam sa moara scuteristul decat cainele ala si iti zic si dc,scuteristul ala dupa un timp va lovii la fel de usor si un om si m-asi bucura tare mult sa fii tu acela lovit si dupa aia sa ia scuteristul un cutit si sa te sacrifice ;)
raspunde »