marime text:

Gestul incredibil al unui scuterist, dupa ce loveste un catelus! VIDEO SOCANT

Filmare revoltatoare ajunsa pe internet, cu mai multi scuteristi printre protagonisti. Camera montata pe casca unuia dintre ei a surprins o scena cumplita - unul dintre scuteristi a lovit un catelus si apoi a cazut.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Teribil este ca desi tanarul nu a fost ranit si nici scuterul sau n-a fost avariat serios, toti au ignorat schelalaitul disperat al patrupedului, aflat in chinuri groaznice. Nimeni nu s-a gandit macar sa-l scoata in afara drumului, pentru a nu fi lovit de o masina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Dan (2011-06-29 14:40:46)
unde e video socant si care gest incredibil.SFAT BUN INCHIDETI SITE-UL!! ;)
raspunde »
canon (2011-06-29 12:58:29)
Ce inteligenta aveti,acuzati pe nedrept.Acei oameni nu sunt unguri si da au gresit in privinta cainelui.Rasistii *****.
raspunde »
scuteristu (2011-06-29 12:50:41)
Intradevar e socant sa vezi ca nu e nimic socant in filmulet. Protv =socati de orice.
raspunde »
cosmin (2011-06-29 12:40:26)
da-l in fapt de caine.......ba voi vedeti ce drumuri au astia?:O:O:O:O sunt k in palma sa moara toti ungurii dak va mint:O
raspunde »
... (2011-06-29 12:26:32)
si eu am patit la fel:D
raspunde »
lol (2011-06-29 12:25:42)
aia se uita dak are ceva scuteru nu dak a patit cv catelu:D
raspunde »
camionagiul (2011-06-29 12:21:24)
@axell futu-ti natia matii de cioara calare pe scuter ce esti, ce bine imi pare cand mai vad cate o cioara ca tine lipita de asfalt si cu matele imprastiate. jigodie esti tu si toate ciorile scuteriste!
raspunde »
max (2011-06-29 12:18:19)
Sa moara toti cainii maidanezi m-am saturat de ei pana peste cap !!! Suntem o tara de prosti care cum vad un caine care tipa ... gata saraca javra, da cand e un om muscat (si cu asta ma refer la voi MARII jurnalisti ProTv) aratati cainii in ipostaze de zici ca faceti vreun film horror. Pai pana mea hotorati-va o data... JAVRA=DIVIN sau JAVRA=HORROR ... pana mea voi le faceti pe amandoua! CONCLUZIE: Jos conducerea :D !
raspunde »
axell (2011-06-29 11:47:30)
daca biatul avea 100 km/h ce se intampla din cauza acelei jigodii de animal?
raspunde »