marime text:

Gestul incredibil al unui scuterist, dupa ce loveste un catelus! VIDEO SOCANT

Filmare revoltatoare ajunsa pe internet, cu mai multi scuteristi printre protagonisti. Camera montata pe casca unuia dintre ei a surprins o scena cumplita - unul dintre scuteristi a lovit un catelus si apoi a cazut.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Teribil este ca desi tanarul nu a fost ranit si nici scuterul sau n-a fost avariat serios, toti au ignorat schelalaitul disperat al patrupedului, aflat in chinuri groaznice. Nimeni nu s-a gandit macar sa-l scoata in afara drumului, pentru a nu fi lovit de o masina.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Tabeska (2012-08-17 12:20:10)
Majoritatea sunteti niste gnoaie de oameni, pisati cu ochi! Bah dati-va scuterele de cap idiotilor!! @ciocu mic, tu esti cel mai mare tampit! Normal ca dai primul ajutor rapid omului, dar din cati erau acolo unul nu putea merge sa vada si de caine? sa-l scoata de pe banda? Nu, ptr ca sunteti ignoranti si pentru ca suflet nu aveti, nici voi nici fraierii din clip! Hai sa o luam altfel daca din sensul opus venea alt scuterist drag voua si calca si ala cainele si se ranea mult mai grav? atunci te gandeai ca mai bine mutai catelul de pe partea carosabila asa? bou **** ce esti! OKS tu cred ca daca-ti citesti comentul mai aprofundat iti dai singur seama ca urmatoarea data cand iesi cu scuterul ar fi bine sa te bagi sub un tir si sa mori..nu meriti sa traiesti gandind asa! un scut e 2 milioane, viata e gratis! Un scut poti sa il tot cumperi...viata o data ce s-a dus nu mai vine alta! Fereste-te sa te mai urci pe scuter, ca tu final bun nu ai! gandeste-te bine la ce ti-am zis! respect @ milogi **** si altora care stiu ce inseamna sa sa pui pret pe viata nu pe obiect, sa ai suflet si sa procedezi corect! restul, sunteti praf!
raspunde »
OKS (2012-07-21 20:42:35)
@ciocu mic - corect sunt de acord cu tine, aceiasi situatie e daca nenorocitul de pieton iti rupe scutul de la motor, ce esti prost sa opresti sa il ajuti? sa l ia ***** ma ca un scut e 2 milioane, viata e gratis!
raspunde »
OKS (2012-07-21 20:31:55)
@Yamaha, da mai sunt de acord tu nu sti cum e sa ti faci masina zob din cauza unui pieton sau a unei guri de canal. Da-le ***** de vieti vehiculul e important doar ai dat bani pe el. Mie scarba de voi.
raspunde »
milogi ***** (2012-03-09 16:08:45)
milogi **** si eu sunt scuterist dar intentiile mele ca scuterist sunt ca atunci cand am dat peste cineva fiind el si animal ma *** pe el de scuter ma duc sa ajut la salvare acelei vietii si cati milogi erau niciunu nu a oprit si bai (corect) de unde sti tu ca acel caine avea stapan?
raspunde »
Yamaha (2012-03-06 11:27:04)
Cainii se tin in curte nu pe drumuriile nationale, caini sunt destui, nu stiti ce inseaman sa iti faci zob un scuter din cauza unui caine..sau a unei gropi :)
raspunde »
Salvatore (2012-02-10 22:23:03)
total de acord cu corect
raspunde »
Corect (2012-01-28 04:51:58)
De acord cu dragos.... nu mi se pare normal! Cine vrea caine sa si-l tina in curte, nu pe sosea... Iti iei masina, ca sa iti f**ti masca si radiatorul din cauza lor! Nu ii inteleg pe oamenii astia! Ce diferenta este intre gaina, porc si caine?? Sau pisica? Adica bunicii lor puteau taia gaina cu cutitul in spatele casei ca se la faca tocana, dar mai nou e o crima daca nu te aventurezi in mijlocul soselei sa "salvezi" un caine in agonie - care pe deasupra te-ar mai putea si musca???
raspunde »
Morpheu (2011-12-18 20:42:53)
Bai ce nesimtiti..macar sa ia bietul caine sal puna inafara soselei..
raspunde »
dragos (2011-12-18 20:19:11)
bine bai baiatule, ai tras tu concluzia ca l-a lovit intentionat, "putea sa il ocoleasca cu putina frana". De parca el nu avea ceva mai bun de facut decat sa se tranteasca in mijlocul drumului sa isi rupa toate cele. A intrat intentionat in caine nu? Dai naibi de caini, ca iti rupi masina in ei sau ii eviti si faci cinestie ce belea. Redati dreptul vanatorilor de a trage dupa cainii fara stapan.
raspunde »