marime text:

Gest scandalos facut de trei rusoaice, intr-un lift. VEZI VIDEO

O camera de supraveghere dintr-un ascensor a surprins ceea ce pare a fi o razbunare comisa de trei tinere, foarte probabil aflate sub influenta alcoolului. Fara nicio jena, doua dintre acestea au urinat in lift.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.




 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



VACAR SEF (2013-02-01 20:19:13)
eu cred ca gestul lor e chiar...romantic
raspunde »
sdfghjkl (2012-01-25 05:21:19)
Si eu m-am ***** de nenumarate ori beat mort in lift si nu ajung pe nici un site:))) pune-ti o camera la mine in scara ca o sa vedeti multe lucruri sa zicem interesante:))
raspunde »
vali (2011-08-30 15:57:12)
cineva;"ba romani prosti ce sintetzi voi daca trei proaste au facut asa lucru asta nu inseamna ca toata basarabia e la fel "tu vorbesti ca judecam basarabia pt 3 fete dar tu in aceasi propozitie judeci 1 popor pt 1 jalnic,deaia voi moldoveni prosti niciodata nu o sa va ridicati de la pamant!ni macar 1 revolutie nu ati fost in stare sa ile voastre vin in romania si se *** pe 3 l lor de-o viata e sa se casatoreasca cu 1 veniti sa va scolarizati in romania si tu zici ca suntem 1 lucru important inventat de 1 moldovean ....
raspunde »
cineva (2011-08-18 13:08:48)
ba romani prosti ce sintetzi voi daca trei proaste au facut asa lucru asta nu inseamna ca toata basarabia e la fel ,asa sunt oamenii din basarabia care vin in romania se molipsesc de la romani si se fac prosti :D
raspunde »
lllll (2011-08-01 21:06:18)
iaca,inca un timpit... moldorusoaice :))))
raspunde »
ADI TM (2011-07-31 11:47:47)
SUNT MOLDORUSOAICE !
raspunde »
tigan spurcat (2011-07-30 22:18:48)
p-u shit, esti o boritura de tigan,si tu te kkk pe tine si pe creerii tai inputiti,basarabenii se f....pe voi....romanii
raspunde »
mama-mare (2011-07-28 20:18:57)
na poftim! au facut pishu-n lift si nu s-au sters la pasa.
raspunde »
mmm (2011-07-28 17:38:15)
daca te uiti atent se vede cum se prelinge pe podea
raspunde »
nu e nici o urma :| (2011-07-28 16:44:02)
daca observati nu este nici o urma de *****,au facut asa nu stiu poate din prostie,chiar nu observa nimeni?daca era ***** su intindea ba.acolo e curat .
raspunde »