marime text:

Genul de moment care te face sa fii credincios! VIDEO

Un accident evitat la milimetru i-a dat spaima vietii unui sofer din Rusia.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Omul a intrat in intersectie pe drumul cu prioritate, dar a trecut la milimetru pe langa dezastru pentru ca un sofer ce venea din dreapta i-a taiat calea. Doar un miracol a facut ca masinile sa nu se loveasca.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



unu (2010-09-29 12:29:16)
acuma chiar toate fazele de genul asta se intampla in rusia???
raspunde »
JohN (2010-09-29 09:25:08)
Da radarul peste cap.. :))
raspunde »
- (2010-09-29 01:34:58)
acest clip ce legatura are cu crimetime ?
raspunde »
mutu (2010-09-29 00:07:46)
Vad ca nimeni nu a observat...e si o catedrala imensa akolo...asta avea prioritate saracu bine ca a avut noroc..si Bah distrusle Serban,imaginea asta in sine e lucrul care iti arata ca fara Dumnezeu nu exista nimic pe lume...Eu si dak am prioritate tot incetinesc si ma asigur nu ma pot baza pe un semn...care mai ales in Romania nu se respecta,nu vreau sa mor pe dreptatea mea...am evitat multi dastia(nu care aveau viteza asta) dar am evitat multi dastia care aveau cedeaza dar treceau ca si cum aveau prioritate..dak nu opream eu poate akum numai scriam mesaju asta...Asa ca un sfat pr toti soferii asigurativa voi si pt altii ca nu sti ce drogat dasta iti vine si te omoara pe dreptatea ta. Si pt draclu de Serban NIMIC FARA DUMNEZEU
raspunde »
mrk (2010-09-28 22:42:51)
@Alex invata sa vorbeasca romaneasca la tine !!!!!!!
raspunde »
patrickbrown (2010-09-28 21:57:06)
Mersi Alex, intr-adevar, m-am repezit. Prima si ultima oara cand se mai intampla pe forumul asta.
raspunde »
Alex (2010-09-28 20:48:50)
Copi fustrati , repede repede sariti sa intepati, si-a cerut scz omul desi nu are la cine; a spus ca nu a vz din prima rombul;poate fi acuzat doar ca e repezit atat!
raspunde »
lol (2010-09-28 17:06:02)
cica era vina lui ca nu a acordat prioritate ! daca nu ai permis taci naibii din gura si daca ai atunci esti degeaba...ar trebui sa ti`l anuleze. Nu vezi semnu? toti tampitii au permise de conducere
raspunde »
cristian (2010-09-28 16:42:35)
cum sa fie vina lui patrik_ ? el avea prioritate cel cu viteza trebuia sa cedeza uitate la semn .
raspunde »
Toto (2010-09-28 16:38:09)
Vai mama ce viteaza !!! Cum sa mergi cu asa viteza pe carosabil ud si pe timp de noapte ?!
raspunde »