marime text:

Filmarea care a impartit internetul in doua: un magician isi omoara asistenta! VIDEO DRAMATIC

Un clip postat zilele acestea pe mai multe site-uri a starnit un val de reactii din partea celor care l-au urmarit. In imagini, un magician pare sa-si omoare asistenta, taindu-i capul cu o drujba, ca urmare a unui truc care a mers prost.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Potrivit comentariului care insotelste filmarea, tanara n-a reusit sa-si puna capul in compartimentul in care ar fi fost in siguranta. A incercat sa-i semnaleze acest lucru magicianului, insa acesta n-a observat.

Cei doi ar fi fost si casatoriti, de doar trei luni, la data incidentului.

Multi dintre cei care au urmarit imaginile nu sunt insa convinsi ca lucrurile s-au petrecut chiar asa. "Este un trucaj", sustin ei.

TU CE CREZI?

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



oxy (2011-03-25 17:57:25)
eu zic ca a omorito deoarece din a doua cutie a esit a doa domnisoara,daca a fost doar un truc inseamna ca sau dat de gol si pe lume poate sa nui mai intereseze astfel de trucuri deoarece au vazut cum se fac.Magicienii nu dezvaluie cum fac trucurile.....
raspunde »
sergiu cozma (2011-03-25 17:54:33)
fake...si nici macar nu e bine realizat cine a folosit macar o data drujba stie ca ar fi trebuit sa arunce lantul drujbei destul sange.cred ca altul e scopul acestei pagini si anumetrafic mare
raspunde »
r00lex (2011-03-25 17:52:29)
eu nu cred ca e facatura pentru ca a iesit pana si fata cealalta si s-au dat de gol...si nu se dau gol asa degeaba...cred ca a omorat-o prostu..
raspunde »
freeman (2011-03-25 17:51:34)
ei au niste semne,ea trebuia s ai fac semn cu mana stanga care nu se vede,doar dupa ce este in siguranta incepe sa taie cu drujba.e o "facatura" reusita pt naivi.sunt 2 capete de manekin,unul care se vede cu sange pe gura si altul in cutia cu restul corpului care da impresia ca a cazut la deskidera cutiei.
raspunde »
marian (2011-03-25 17:51:14)
asemenea magicieni sa dispara, rau vaiii si amar de soarta lui puscaria al manca la greu,ia orcum , ai bine acum ca nu mai stie nimic o plecat in alta lume? LUMEA PARADISULUI??? .
raspunde »
eu:) (2011-03-25 17:49:12)
py voi nu vedeti , cand deschide ala cutia sare un cap , era de plastic ,uitativa , deci ii real
raspunde »
oly (2011-03-25 17:47:51)
...pare real..parerea mea
raspunde »
mona (2011-03-25 17:47:51)
cei care zic ca e fake, intelegeti voi un gram de engleza ? se comenteaza clar si se spune despre sfarsitul tragic cat se poate de real. in orice caz ,ma lasa rece.asta nu e un ´´stil´´destept de a face bani punandu-ti viata in pericol
raspunde »
freeman (2011-03-25 17:47:05)
cand a deskis capacul calusul din panza alba era deja in compartimentul corpului,poate i-a taiat o ureke :)) iar calusul era superficial si putea sa zbiere cat o tineu rinikii. corpul dupa ce e decapitat inca se mai misca. si capul de manekin are calus.
raspunde »
kamy43 (2011-03-25 17:47:01)
fake....crezi ca daca cineva iti taie capul iti da sangele pe gura???niciodata......daca ati taiat vreodata o gaina sau un porc...la cati le-a dat sangele pe gura???convinsa sunt ca la niciunul...FAKE!!!!!
raspunde »