marime text:

Filmarea care a impartit internetul in doua: un magician isi omoara asistenta! VIDEO DRAMATIC

Un clip postat zilele acestea pe mai multe site-uri a starnit un val de reactii din partea celor care l-au urmarit. In imagini, un magician pare sa-si omoare asistenta, taindu-i capul cu o drujba, ca urmare a unui truc care a mers prost.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Potrivit comentariului care insotelste filmarea, tanara n-a reusit sa-si puna capul in compartimentul in care ar fi fost in siguranta. A incercat sa-i semnaleze acest lucru magicianului, insa acesta n-a observat.

Cei doi ar fi fost si casatoriti, de doar trei luni, la data incidentului.

Multi dintre cei care au urmarit imaginile nu sunt insa convinsi ca lucrurile s-au petrecut chiar asa. "Este un trucaj", sustin ei.

TU CE CREZI?

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



cristian (2011-03-25 21:21:23)
eu cred ca e un truc aproape reusit tabla aceea nu ar fi fost atat de taioasa precum o lama de ras. Tabla aia are rolul de a oroteja presupusa victima ea se asigure magicianu ca intre tabla si unde face el taietura cu rujba nu e ce se crede e spectatori.
raspunde »
Syned (2011-03-25 21:09:50)
nu stiu ce sa spun dar daca va uitatzi mai atent se vede cum tzishneshte singe pe podea
raspunde »
aLyno0ta (2011-03-25 20:35:52)
dar bhey...ce aty patzit voi...:)) nu cred in asha ceva...sy apropo.... de knd se scrie la sfarsit...''tzi'' in lok de ''ti''..... :)):)):)):))=))
raspunde »
Romeo (2011-03-25 20:34:49)
since?? eu cred ca e adevarat.. se vede clar daca urmaresti cu atenti cand avea pregatit deja un cap de papusa.. dar capul e ramas inautru decapitat.. imi pare rau pt ea sincer..:(
raspunde »
2nume2 (2011-03-25 20:30:39)
cum adica "tu ce crezi?" eu nu cred nimic. continui sa ma masturbez cu furie
raspunde »
alyna (2011-03-25 20:20:17)
firati-are dreq...voi asha ceva postaty pe situl asta...X( loool...X( nu as fi vrut sa fiu acolo ..adica in sala aceea ...:( thoamneeeee.....saraka fata...:((:((:(( deci nu ma asteptam la asha ceva....:(
raspunde »
gigi becali (2011-03-25 20:16:50)
Este o reconstructie, dupa un caz real intamplat in 1991, magicianul era amator si a facut o greseala tehnica.
raspunde »
laci (2011-03-25 20:03:44)
vrajeala.uitati-va atent la ce se intampla in minutul 2.barbatul cand incepe decapitarea,nu vede ca femeia da din mana stanga?sau femeia ce era in cutie avea scoasa doar mana dreapta din cutie,care era pe partea spectatorilor.daca nu te uit atent la unele elemente ,zici ca e adevarat.binenteles e facatura 10000000%
raspunde »
Sergiu (2011-03-25 19:45:11)
Vai cat de real pare , te tine in suspans ... nu as vi vrut sa fiu printre spectatori!
raspunde »