marime text:

Filmarea care a impartit internetul in doua: un magician isi omoara asistenta! VIDEO DRAMATIC

Un clip postat zilele acestea pe mai multe site-uri a starnit un val de reactii din partea celor care l-au urmarit. In imagini, un magician pare sa-si omoare asistenta, taindu-i capul cu o drujba, ca urmare a unui truc care a mers prost.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Potrivit comentariului care insotelste filmarea, tanara n-a reusit sa-si puna capul in compartimentul in care ar fi fost in siguranta. A incercat sa-i semnaleze acest lucru magicianului, insa acesta n-a observat.

Cei doi ar fi fost si casatoriti, de doar trei luni, la data incidentului.

Multi dintre cei care au urmarit imaginile nu sunt insa convinsi ca lucrurile s-au petrecut chiar asa. "Este un trucaj", sustin ei.

TU CE CREZI?

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



mustata (2012-05-12 14:48:50)
este fals, cei care cred k e adevarat sunteti curechi murat
raspunde »
Messi (2012-01-09 21:53:00)
Ba ratatilor e fake sa stiti de la mine. Asta e op reclama la drujba ia uitati-va la finalul videoului !! :)) ce laketzi. FAKE !!!
raspunde »
SLYT (2011-08-23 15:30:12)
Nu este adevarat!!! Am cautat articolul pe internet si n-am gasit decat despre asta "Un barbat taia un copac in timp ce sotia era in apropiere ,el nu a obeservat-o din cauza zgomotului si copacul s-a prabusit peste ea. Femeia a murit in scurt timp.
raspunde »
Eu (2011-06-25 22:06:45)
Este un fake deoarece am aflat de la un sofer pe T.I.R. ca aceasta este o reclama care a aparut prin Slovacia insa a fost interzisa si semnifica faptul ca se dau 1000 de euro pe cap de locuitor pentru nu stiu ce..asta si inseamna : za jednu hlavu ( pe cap de locuitor) si daca ar fii real nu ar fii aparut o reclama la sfarsit,ce a zis vlad p e ireal pentru ca face referire la cu totul altceva ai citit ce ai postat vlad? sau nu stii engleza?
raspunde »
***** (2011-06-18 00:30:18)
eu cred ca e reclama la stihl ....cica ,,moto ferastraul nostru taie orice chiar si oase'' !!!!
raspunde »
Cosmin (2011-06-08 18:07:55)
Cred ca asta e din neamu nostru de prosti.
raspunde »
Vlad P (2011-06-07 02:17:52)
Hahaha, stati putin, am cautat pe google. Jerry Daniels din Ostego si-a decapitat sotia cu drujba in timp ce taiau un lemn. Articolul respectiv spune: "OTSEGO, Mich. (WOOD) - Investigators say Deb Daniels was likely trying to help her husband roll a log out of the way when the chainsaw he was using accidentally cut her neck. "Autopsy results and the husband's story are consistent," says Allegan County Sheriff's Lt. Frank Baker." Just effin' google it. :) Faaaaake.
raspunde »
Vlad P (2011-06-07 02:11:38)
Fake, din cauza la tabla si din cauza drujbei si din cauza ca aia putea sa il loveasca cu mana de pe cealalta parte in picior, sa ridice capacul, etc etc etc... mediatizat, ok, dar tot fake.
raspunde »
lucian (2011-06-07 01:59:36)
e reala faza, cautati pe google Jerry Daniels magician din Ostego, Michigan, si o sa vedeti reportaje mai multe despre chestia asta.. :|
raspunde »
dan (2011-05-15 22:54:16)
@star - corect!
raspunde »