marime text:

Femeile din Zimbabwe VIOLEAZA barbatii pentru succes in afaceri!

Le mai tineti minte pe femeile razboinice din Zimbabwe care isi violeaza barbatii pentru ca legea le permite? Au comis-o din nou, de data asta amenintand victima intr-un mod incredibil.
Femeile din Zimbabwe VIOLEAZA barbatii pentru succes in afaceri!

Barbatii din Zimbabwe au fost avertizati sa nu mai faca autostopul pentru a nu deveni victimele femeilor puse pe violuri. Ultima victima a fost un barbat de 32 de ani, drogat si violat de trei femei! Violuri sunt comise pentru ca femeile cred cu tarie ca vor avea succes in afaceri dupa un asemenea act.

In urma cu o luna, un tanar de 24 de ani a fost violat de o femeie ce l-a amenintat cu un ... SARPE!

In februarie trei femei au agresat un barbat de 27 de ani pe care l-au amenintat cu un pistol. In aceeasi luna, un grup de patru femei a abuzat de doi barbati in repetate randuri.

Citeste aici povestea violurile din Zimbabwe, unde barbatii nu sunt protejati de lege.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



:)) tare (2011-04-30 20:56:02)
HAHAHA,foarte tare!As vrea sa ma violeze si pe mine...
raspunde »
A! (2011-04-29 19:14:44)
tot cu La.ba ramanetii :))
raspunde »
eu (2011-04-29 08:49:03)
da'ti comenturi ca vreti acolo ? :)) pai vreti sa va violeze o zimbabweanca paroasa nespalata ? :))
raspunde »
stresss (2011-04-29 01:41:19)
akolo mah frate e de mn......violatzi-ma.....batetzi-ma......biciuitzi-ma....::))::)):::))))))
raspunde »
Unul (2011-04-28 17:42:04)
Ce smechere sunt cacatele alea sugeamiar **** alea, de ce nu le da vreo doua barbatii, sa vina pe la spate si sa le dea vreo 5 in cap cu pumnu sa le vedem daca mai sunt asa SMECHERE.
raspunde »
catalin (2011-04-28 13:16:03)
La ce inflatie si saracie e acolo, mai bine iei bani te duci la "doamne"
raspunde »
Ygreck (2011-04-28 10:11:47)
CU TOTI IN ZIMBABWE !!!!!!!!!!!!
raspunde »
george (2011-04-28 02:07:45)
Asta inseamna un singur lucru ................. Trebuie sa ne mutam in Zimbabwe cat mai repede posibil :)))=)))
raspunde »
marius (2011-04-27 20:01:41)
acum vad si eu stirea...dar spre curiozitatea mea, aceasta stire a fost difuzata la stirile de la ora5???pentru ca atunci este maximul de audienta si cred ca dupa stirea asta jumatate din barbatii romaniei isi faceau bagajele si plecau in Zimbabwe..
raspunde »
cucubau (2011-04-26 18:17:13)
man.,femeile ca si barbatii,au necesitati(sexuale,la obiect!) nu cred k te mindresti ca esti din clasa dominanta! nu exista!!...exista doi parteneri care vor sa simta bine....in functie de ,,finish"...vor mai continua sau,NU!...o placere o potzi obtine si cu mina,insa,dar nu e deplina..!....DRAGOSTEA nu insemna ,,frecare"...este TRAIRE!
raspunde »