marime text:

FARSA DE GROAZA care era sa omoare un barbat! VEZI VIDEO

O gluma intre cativa colegi de serviciu se putea termina nefericit pentru unul dintre ei, care s-a speriat teribil atunci cand a observat ca in spatele lui se afla o aratare bizara.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Bietul om a suferit un atac de panica si nu s-a calmat nici macar cand si-a auzit colegii razand in hohote. Din contra, a fugit disprat din incapare.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Cristi (2011-08-24 08:03:21)
Sa ***** ala pa el=]]
raspunde »
alex (2011-07-13 13:22:11)
parca latra=))))))))
raspunde »
vlad (2011-06-17 15:30:40)
hahahahahahahaha
raspunde »
madalin (2011-06-15 17:29:24)
asta parca e dodel de la steaua =))
raspunde »
pt flow (2011-06-14 12:50:06)
jackass si strutter e regie 100%,filmuletzul de mai sus insa e pe bune! emisiunea zambete intro pastila nu e fake,alte emisiuni de la noi din tara cum ar fi plasa de stele,si alte porcarii sunt teatru original.flow open you re mind:))))
raspunde »
flow (2011-06-14 11:18:20)
Maria, asta nu intra nicidecum la capitolul "farse de prost gust"...daca vrei sa vezi farse de prost gust uita-te la "Jackass" sau "Strutter"....este o gluma foarte tare intre colegi de munca, ghinionul victimei a fost faptul ca e pra slab de inger iar reactia face toti banii si NU ESTE deloc un atac de panica ci doar o reactie de copil speriat!!! Cu 2 shot-uri de votca pun pariu ca i-a trecut tot. :)))))
raspunde »
turcul (2011-06-13 22:14:44)
maria... gura mica!
raspunde »
maria (2011-06-13 18:46:57)
...o farsa de prost gust care putea sa se termine rau; atacul de panica e versiunea buna,omul putea sa faca un infarct sau un atac cerebral; nu totzi stiu de gluma si nu totzi reactzioneaza la fel intr-o astfel de situatzie; cei pusi pe astfel de glume ar fi bine sa se abtzina, ca sa nu aiba pe cineva pe constiintza,cum de altfel au mai fost destule cazuri.
raspunde »
nelutu (2011-06-13 14:12:20)
vai...:)):))
raspunde »
dragosh (2011-06-13 13:40:36)
Ce tare =))) super misto faza :))))
raspunde »