marime text:

CUMPLIT. Un caine schiopateaza, incarcand sa se tina dupa stapanul care l-a abandonat! VIDEO

Fapta inumana filmata de camerele de supraveghere in Anglia. Un barbat a ales o metoda oribila pentru a scapa de un biet catel - l-a abandonat pe un camp, iar apoi s-a grabit sa plece cu masina, in timp ce patrupedul incerca disperat sa se tina dupa el.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Angajatii unei firme din apropiere, care au fost martori la cumplita scena, au luat cainele si l-au dus la veterinar. Acolo, i-au fost taiate ghearele uriase, din cauza carora animalul schiopata.

Patrupedul, botezat pe loc "Ginger", este acum in grija autoritatilor, care incearca sa-i gaseasca un stapan iubitor. Cat despre barbatul care l-a abandonat, acesta este cautat si va fi acuzat de cruzime fata de animale. El risca sase luni de inchisoare, la care s-ar putea adauga o amenda de 20.000 de lire sterline.

 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



roxxie (2011-07-13 11:22:56)
saracu caine..doamne ce lume nebunaa!!!!sper sa pateasca si omu ala la fel..sa il abandoneze cineva si sa vedem daca ii convine..
raspunde »
aless (2011-06-30 17:38:13)
la mine aici sunt 10 caini si inca arunca lumea...dar nu inteleg nu vrei caine nu-ti iei nu-l arunca dupa:-j
raspunde »
digeai (2011-06-27 21:21:54)
Bine deci nu pricep unde e cruzimea. Ca l-a abandonat? Mananca ratoni si veverite in lumea care ar trebui sa fie numai a lui (salbaticie). Daca l-a neglijat si l-a batut inainte mai zicem. Mama a dus pe camp un caine care latra in exces, dar a facut greseala sa-l lase intr-un sac legat (nu de plastic)(la indicatia unei vecine cam tampite). Cainele s-a eliberat dar "fantoma " lui a bantuit-o noapte de noapte. La o tura catre ogorul nostru am intalnit animalul. Dupa ce eu l-am batut iar ea a incercat sa-l omoare el tot alerga bucuros sa-l primim inapoi. Deci oamenii nu sunt "bestii", nici "animale", bestie inseamna animal sau monstru si nu om prost care face lucruri rele. Nu cred ca "bestiile" ar avea cuvinte bune pentru noi daca ar putea vorbi si gandi, la vederea rautatilor facute de noi.
raspunde »
razvan (2011-06-02 20:52:05)
Ce lipseste din clipul asta e un TIR care sa mature gunoiul din masina cand iese din parcare; nu ii pot suporta pe cei care se poarta rau cu animalele.
raspunde »
Ana (2011-05-30 16:22:51)
:D Da, vip10, numai 6 luni, dar vezi... acolo chiar o face, nu o sa fie cu suspendare(ca in tarile de mana a 7-a).. si in plus ia si amenda penala... marisoara.
raspunde »
vip10xxxx (2011-03-27 21:32:10)
numa 6 luni de inchisoare???????
raspunde »
big (2011-03-22 15:57:19)
io s-a exprimat ff clar. stie ce sex are, dar la sfarsit a factu aluzie la cel care ocupa pzitia de sef ( nu stie daca e barbat sau femeie) daca citesti atent te prinzi!! si tipul e o javra care merita abandonat in jungla
raspunde »
anonim (2011-02-09 09:59:15)
Oameni ataca doar animala de, ce?pt ca ele sunt inofensive si nu se pot apara cum sia bagat ala soareci in microunde hai soareci ca soareci dar caini sunt prieteni saracul se uita la el si nici nul baga in seama eu iubesc caini si nu imi vine sa cred cata ura poate avea un om pe un animal inofesiv!la puscarie cu voii!!!!
raspunde »
Marius (2011-01-15 00:33:17)
tipul asta primeste amenda de 20mii lire pe cand cel care si-a spanzurat cainele primeste doar 400lire. Mda.....pot observa adevarata dreptate din chestia asta. E o lume ciudata cu multi ciudati in ea
raspunde »
:* (2010-12-29 15:06:18)
"io" si eu vreau sa fiu sefa cu tn putem sa ii si torturam in inchisoare ?
raspunde »