marime text:

Elevi umiliti - obligati sa-i pupe picioarele profesorului! VIDEO

Lectia umilintei, predata intr-o scoala din sudul Rusiei. Un oficial din Urali a obligat mai multi elevi sa-i sarute picioarele, la ora de educatie fizica.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Oficialul, care trebuia doar sa asiste, a preluat controlul si le-a ordonat copiilor sa faca flotari si sa-i sarute in acelasi timp piciorul drept. Strigand comenzi militare, s-a aplecat si i-a pus apoi pe copii sa-i sarute si mana. Incidentul s-a petrecut la inceputul anului si barbatul a fost concediat dupa ce inregistrarea a aparut pe internet.

A incercat in zadar sa se apere, spunand ca n-a facut decat sa repete lectiile primite in Armata Rosie. Tinerii din ziua de astazi sunt nedisciplinati si au nevoie de o educatie mai stricta, a adaugat el.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



lol (2011-08-01 22:59:39)
Chiar sunteti dusi cu pluta ( nu ma refer la barca) La flotari trebuie sa cobori cat mai jos...piciorul nu e pus acolo sa fie pupat...( lol ce idioti mai sunteti) ci pentru a cobora cat mai jos capul cel care face flotarea..... de......nu toti au facut armata =))))
raspunde »
Darkky (2011-05-26 19:50:46)
Nu mai puneti articole neadevarate..Ei dupa cum se vede in imaginii fac flotari nici decum nui pupa picioarele..Ala o fi pus picioru acolo unde sa faca aia flotari nici decum sai pupe picioarele..
raspunde »
itachi (2011-02-16 00:29:00)
mah nu i lea pupat la fiecare flotare dar dak te utit atent ii pupa piciorul dar in varf si deaia nu se vede bn
raspunde »
George (2011-02-06 02:13:43)
Sunteti pre prosti ca sa puteti publica un articol bun ,cum se vede nici macar nu ii atince piciorul ,dar la voi daca se aproprie de picioru lui gata il pune sa se omoare..prosti mai sunteti
raspunde »
Eva (2011-02-05 23:25:49)
Nu mai stiti din ca sa faceti senzatie. !!!!Toti care au vazut secventa considera ca nu este nimic umilitor , asa se face la educatie fizica ca sa se faca corect flotarile, nu se pupa nimic , ci pur si simplu asa se verifica daca ajungi pana la pamant cu nasul., se pare ca cei care dau astfel de titluri nu prea au dat pe la orele de educatie.
raspunde »
unu (2011-02-05 10:39:20)
=)) cica i pupa picioarele :-j doamne ce lume Doar verifica sa fie bine facute flotarile nu ii pupa nimic
raspunde »
cesar (2011-02-04 19:04:00)
PROSPORT !!! SUNTETI MAI PROSTI DECIT PERMITE LEGEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
raspunde »
Gica (2011-02-04 18:19:23)
Voia sa-i verifice daca fac flotarile corect.. d'oh !
raspunde »