marime text:

Elev de 13 ani rapit, agresat, umilit si agatat in gard de sase colegi mai mari/ VIDEO

Sase elevi de la un liceu din Pennsylvania, care l-au sechestrat pe un coleg si l-au umilit intr-un mod greu de imaginat, au fost retinuti dupa ce inregistrarea scenelor revoltatoare a ajuns la politie.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cei sase elevi au vrut sa-si intimideze colegul mai mic si l-au asteptat in fata scolii dupa terminarea orelor. L-au luat cu forta pe un teren din apropiere, l-au batut, l-au tarat in zapada si chiar l-au urcat intr-un copac. In tot acest timp baiatul de 13 ani tipa ingrozit, insa asta n-a facut decat sa-i amuze pe agresorii sai.

Inainte de a-si abandona victima, cei sase l-au agatat pe baiatul de 13 ani de un gard metalic.

Incidentul s-a petrecut pe data de 11 ianuarie, insa abia luni, cand filmul a ajuns la directorul liceului, cei sase elevi, cu varste cuprinse intre 13 si 17 ani, au fost pusi sub acuzare pentru sechestrare, agresiune si pentru ca i-au pus viata in pericol colegului lor.

Totii agresorii se afla acum in spatele gratiilor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



dada (2011-02-03 02:33:26)
Toti sunt zmardoi ba baiatule, da vezi cum zic, ala cu spate, ala cu alti prieteni, da daca ii prinzi 1v1 ii bati de se **** pe ei, si se duc dupa sa isi cheme "Spatele". Astia sunt smecherasii din romania, niste analfabeti drogati sau betivi care se cred mari oameni si ei sunt pielea pw*lii.Cat despre astia, 1v1 eu pun pariu ca daca ii prinde oricine de varsta lor ii bate de nu mai stiu de ei, halal smecherie
raspunde »
Dany (2011-02-03 02:01:57)
Nu va mai bateti capul cu toti retardatii care comenteaza aiurea .... parca lor le e mai bine ... mai stiu eu de astia vezi doamne ei au spate dar sunt niste sclavi defapt ^_^', a si apoi vin ei mari zmei la tine ca ei fac ca dreg ....
raspunde »
Ion@dacian (2011-02-03 01:07:42)
Iti doresc sa te intalnesti cu acei copii peste 20 30 de ani.Posibil un an vei sta in spital pentru recuperare dupa ce iti va rupe mandibula o mana si un picior numa din lovituri.
raspunde »
salva (2011-02-02 22:20:37)
pt baietasul ala de dacian ciocu sau cum iti mai spune......pai mai baiete tu esti cam dur in vorbe.....ti-e dor de vremurile in care ii baga-i cu capu in zapada.....pe tine nu te baga nimeni acum?golane de ce nu te bagi cu de aia mai de seama ta .vrei sa ne intalnim sa ne bagam capurile in zapada?nici o problema....fiecare cu spatele lui.......si sincer chiar vreau sa ne intalnim....ca te vad baiat de baiat,,,,sau doar pe internet,,si cu copii de scoala?
raspunde »
vai am spate:)) (2011-02-02 20:52:19)
@swwww sa imi bag ****-n zambetu tau...ca ratati ca tn duc tara asta de rapa si alte tari..ca se dau smecheri ca sunt bazati...ce respect mah?...se vede ca esti un incult pe care ar trebui sa puna parintii ciomagu...bv lor celor care invata si ajung sa faca bani..ii fac mandrii pe parinti ca nu i-au crescut degeaba si nu au ajuns niste prosti asa ca astia care se dau cu "spate"....mai prietene...mai bine om cu carte si bani decat cu respectu tau si muritor de foame...astia ca tn ajung drogati, fura si apoi se spanzura (paranoia) ..sau ajung pe la salubritate sau apa canal....si sergiu u la varsta lui stiai macar sa iti sufli nasu in servetel?...ca dak veneau cel putin 1-2 doi mai mari ca tn si se infingeau putin in tn suflai si ***-ul din tn de frica ;)
raspunde »
unul (2011-02-02 20:41:35)
auzi si la incultul ala,, cica daca nu ai spate esti gasca,,, ci vilizatia tinere astia ca tine dupa gratii cu spatele lor cu tot
raspunde »
Pasir (2011-02-02 20:23:19)
@swwww - Ba i-a mai du-te sa imi bag ****-n ma-ta. Din cauza ta romania e o tara de *****. Din cauza ta si a altora ca tine, necivilizati. Ma *** pe tot spatele pe care il ai tu.
raspunde »
sergyuu (2011-02-02 20:19:19)
asa ii trebuie daca e pampalau...
raspunde »
azalgold (2011-02-02 20:03:24)
America, America, America... Taramul rasei superioare care priveste de sus cu rasul cretin si dement al batausului care "castiga/invinge/supune ".
raspunde »