marime text:

Efectul Fukushima sau fapturi extraterestre? Creaturi ciudate au invadat peste noapte o padure/ VEZI VIDEO

Unii spun ca ciudatele creaturi care au invadat peste noapte o padure din Sri Lanka au aparut din cauza exploziilor de la uzina nucleara din Fukushima, altii ca ar fi fapturi extraterestre.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cert este ca invazia creaturilor, care par a fi niste insecte, i-a panicat foarte tare pe locuitorii din Galewela. Oamenii de stiinta studiaza fapturile, dar n-au nicio explicatie deocamdata.

Intre timp, autoritatile au emis atentionari pentru populatie si recomanda ca oamenii sa nu se apropie de zonele in care au aparut aceste insecte si sa nu le atinga.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



melisa (2011-12-16 13:04:09)
mai ***** sa va ia si sa va inghita capul satana ca a facut fimu infart maaaaaaaaaaaaa prostilor eu stiu ca astia sunt doar insecte mancati **** si ***** de 3249375689804375046 cm puuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllllllllllllaaaa
raspunde »
nume (2011-07-07 22:10:07)
mesajul tau*****/roboti/robotzi-s01-ep24-berila/comment-page-32/#comment-251063
raspunde »
ELENA (2011-07-03 08:27:50)
SINT CREATE IN LABORATOARE PRECUM SOBOLANII GIGANT CARE VOR PARTICIPA LA DECIMAREA POPULATIEI?!!!!!!!!!
raspunde »
octavian (2011-07-02 16:07:47)
astea exista de mult.ce natiune de inculti. bv "acordeon" si bv "site de retarzi"
raspunde »
acordeon (2011-07-01 18:26:46)
Voi v-ati uitat pe o harta sa vedeti unde e Sri Lanka si unde e Japonia?...si avand in vedere ca norul radioactiv s-a deplasat spre est nu spre sud-vest...s-a deplasat catre Pacific si nu catre Oceanu Indian..INCULTILOR..@c30p va dat un sfat bun..
raspunde »
contract (2011-07-01 09:32:03)
ce frumuseti!! deja s-au adaptat...cand sunt la olalta arata ca si o planta!fapt ce le apara de pradatori!
raspunde »
site de retarzi (2011-07-01 04:57:22)
na ma boarfelor si gunoaielor, tigani retarzi *****/wiki/Eriosomatinae
raspunde »
mishu (2011-06-30 17:14:11)
le vrei la steaua?
raspunde »
c30p (2011-06-30 12:54:07)
ok. hai sa facem putina geografie. cine stie unde e sri lanka si unde e japonia ? dau un 10 ;)
raspunde »
Deea (2011-06-30 10:13:11)
Astea sunt lacustele viitorului. The end is near :))
raspunde »