marime text:

Educatie cu pumnul. Profesoara facuta KO de un elev! IMAGINI SOCANTE

Scenele filmate cu telefonul mobil in salile de clasa de pe la noi, in care vedem batai intre elevi sau cadre didactice umilite, par niste copilarii pe langa altercatia dintre un adolescent si o profesoara, surprinsa intr-o scoala din Rusia.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Incaierarea a inceput cu o repriza de lupte libere, la care elevul a afisat o atitudine oarecum pasiva. Lucrurile s-au schimbt radical in momentul in care baiatul, satul sa incaseze, a ripostat cu o ploaie de lovituri la adresa dascalului. Profesoara a incasat un pumn in barbie, care a lasat-o inconstienta.

Culmea este ca toata scena s-a petrecut sub ochii celorlalti elevi, care nu au incercat niciun moment sa stopeze conflictul, ci chiar au stat linistiti in banci, vazandu-si de treaba lor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Dan (2010-07-13 08:58:37)
Erau beti. Rusii si britanicii sunt campioni la betie.
raspunde »
ateul (2010-07-13 03:10:40)
Nu stiu cum sa va spun...o fi profesoara de vina, o fi elevul, se va stabili ulterior. Insa eu maine cu siguranta trebuie sa ma tund. Problema e ca e ora 3 A.M. si eu trebuie sa ma trezesc la 10 sa fiu primul la frizerie...ca sa nu astept la coada. Ce ziceti, ma voi trezi la timp?
raspunde »
george (2010-07-13 01:43:16)
nu vreau sa inteleg purtarea unui cretin, dar, din cate vad, profesoara e de vina. cand lucrurile s-au potolit ea i-a dat un picior in cap crestinului. uitati-va. oricum, clar nu e comportament de profesoara sau elev...doar ca ea a dat in el.
raspunde »
pT gigi (2010-07-13 01:10:58)
ba stirbule eu te-as bate pe tine ;) stii dc? ca esti prost :P
raspunde »
samy (2010-07-13 00:41:25)
si ala e prost rau frate.......si trebuiau calmati de restu...mai bine stau si se holbeaza decat sa intervina....e trist.....:|
raspunde »
criss (2010-07-13 00:18:55)
adevarul eca profa si-a cam cautat-o..............
raspunde »
ion (2010-07-13 00:15:05)
unde scrie ca e profesoara ???
raspunde »
Marius (2010-07-12 23:59:04)
l-as omori in bataie pe handicapatul ala
raspunde »
F4bio66 (2010-07-12 22:00:09)
Daaa!!! In salile de clasa de la noi :))) mai preci in scoala cu clasele I-VIII din Municipiul Cocarlatii de Sus judetul Barlad! :))) Acest film este facut intr\o scoala din Rusia!!! Mai consultati si alte site-uri in care vocile si suntele din aceasta inregistrare nu sunt acoperite de o melodie!!! Pateti, ma asteptam la altceva de la acest site!!!
raspunde »