marime text:

Educatie cu pumnul. Profesoara facuta KO de un elev! IMAGINI SOCANTE

Scenele filmate cu telefonul mobil in salile de clasa de pe la noi, in care vedem batai intre elevi sau cadre didactice umilite, par niste copilarii pe langa altercatia dintre un adolescent si o profesoara, surprinsa intr-o scoala din Rusia.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Incaierarea a inceput cu o repriza de lupte libere, la care elevul a afisat o atitudine oarecum pasiva. Lucrurile s-au schimbt radical in momentul in care baiatul, satul sa incaseze, a ripostat cu o ploaie de lovituri la adresa dascalului. Profesoara a incasat un pumn in barbie, care a lasat-o inconstienta.

Culmea este ca toata scena s-a petrecut sub ochii celorlalti elevi, care nu au incercat niciun moment sa stopeze conflictul, ci chiar au stat linistiti in banci, vazandu-si de treaba lor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



barbat (2011-01-10 11:21:26)
toti prichindeii posteaza pe-aici si se cred grozavi ca pot sa loveasca o femeie ... hilar ... daca va dau un kp de pawlla peste gurite, incepeti sa levitati putzoilor !
raspunde »
Cata (2011-01-09 18:00:47)
Ma,io nu inteleg,zice k e elevul de vina,dar sa ne gandim,dak il atingea in ochi mai tare,sau nush,ii facea ceva,era ea de vina,acum k el a ripostat,el e de vina...poi sa nu mai ridice mana profesoru,k asa nimeni nu are de suferit
raspunde »
hyhy (2010-12-15 19:00:12)
imi pare bine ca a adormit-o!care ridica mana din aceste cadre didactice asa merita.felicitari elevului!aplauzele mele cel putin!
raspunde »
RobY (2010-12-14 21:20:32)
OOO mama ce ia facut ala lu aia:K.O.. ...Nas vrea sa fiu in locu lu aia
raspunde »
:)) (2010-11-26 19:31:21)
Enemyyy Downnn !!!
raspunde »
andrei (2010-11-26 14:49:44)
cel care a scris articolul a comentat in legatura cu ignoranta celor prezenti , dar daca ar fi fost el intr o situatie asemanatoare sunt sigur ca nu ar fi intervenit
raspunde »
Scorpion (2010-11-10 18:03:36)
dupa ce ca mai dau tot ei is aia cu gura mare sa imi bag pla in gura lor
raspunde »
dmy (2010-11-06 01:14:16)
i-a dat de a julit-o...bun...sa mai zica cineva ca bataia nu e rupta din rai:)))))
raspunde »
Dany (2010-11-05 10:02:41)
ce profesoara ... elevul o lasa in pace si ea ii da cu piciorul in fata .... bv baiatului aluia ... toti profesorii ar merita sa fie facuti K.O.
raspunde »