marime text:

Educatie cu pumnul. Profesoara facuta KO de un elev! IMAGINI SOCANTE

Scenele filmate cu telefonul mobil in salile de clasa de pe la noi, in care vedem batai intre elevi sau cadre didactice umilite, par niste copilarii pe langa altercatia dintre un adolescent si o profesoara, surprinsa intr-o scoala din Rusia.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Incaierarea a inceput cu o repriza de lupte libere, la care elevul a afisat o atitudine oarecum pasiva. Lucrurile s-au schimbt radical in momentul in care baiatul, satul sa incaseze, a ripostat cu o ploaie de lovituri la adresa dascalului. Profesoara a incasat un pumn in barbie, care a lasat-o inconstienta.

Culmea este ca toata scena s-a petrecut sub ochii celorlalti elevi, care nu au incercat niciun moment sa stopeze conflictul, ci chiar au stat linistiti in banci, vazandu-si de treaba lor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



senzual89 (2011-04-02 07:20:53)
a inebunit lumea doamne alti fac sex alti se bate
raspunde »
DBS (2011-03-24 14:24:44)
bai baieti, sunteti niste ratati !!! :)))))) asteptati sa mai cresteti ca momentan aveti creierul cat un ou de rata:))) numai un dobitoc retard se poate bate cu un profesor, dar cu o profesoara... vai de mama voastra care poate saraca habar nu are ce dobitoci creste! :))) gandirea voastra a ajuns-o din urma pe cea a americanilor! felicitari baieti! :))))
raspunde »
mariuseftimie12 (2011-03-07 09:54:10)
da ia dat-o serios ,,,,bravo lui
raspunde »
laur (2011-03-04 09:18:53)
Bine i-a facut. Daca el s-a oprit si ea i-a dat cu bocancul in cap, merita sa fie batuta mar. A fost legitima aparare. Ea a fost de vina.
raspunde »
marian (2011-03-02 19:30:44)
important e ca a castigat =))
raspunde »
TheSheamus (2011-03-02 13:13:36)
Un baiat si o fata de clasa a-7-a ce sa spun??? Nu este o profesoara
raspunde »
asdf (2011-02-12 03:18:11)
mortaciune :))
raspunde »
122 (2011-02-05 21:35:58)
mama,tare rau aja as vrea sa fac j eu cu fiecare profesor care vine la ora:)) sa ii dau pana moare
raspunde »
Eddy (2011-02-02 22:08:44)
Nu stiu care e de vina pana la urma...DAR PAUL ARE DREPTATE daca e sa ne uitam la partea cand s-a oprit ea tot a continuat in stilul lor de rusnaci prosti si i-a dat cu bocancu in fata... Si nu va inteleg de ce va mirati atat de ce stiri primim despre rusi cu batai pentru ca stim din trecutul nostru cand ne-au invadat ca ne-au violat femeile si ca erau niste betivi pusi pe distrus...
raspunde »
paul (2011-01-14 10:41:16)
ba, sa nu cacam pe noi, cind pustiul s-a oprit si s-a aplecat un pic sa isi recapete suflul, scirba de profesoara a incercat sa=l loveasca cu piciorul in gura, fratilor! ia uitati-va mai bine. normal ca ala a vazut rosu in fatza si i-a mai dat citeva bucati ca lumea. foarte bine.
raspunde »