marime text:

Ea este profesoara care si-a dezbracat elevul si i-a facut fortat sex oral, in clasa!

Marla Gurecki-Haskins, o profesoara de 37 de ani, din New York, si-a sedus elevul de 17 ani in sala de clasa. I-a dat jos pantalonii si i-a facut sex oral. Surpriza colegilor a fost ca acesta a reclamat-o la politie...
Ea este profesoara care si-a dezbracat elevul si i-a facut fortat sex oral, in clasa!

Profesoara a fost judecata si a primit o sentinta considerata a fi prea blanda: 45 de zile de inchisoare si 3 ani de supraveghere judiciara. In schimb, ea si-a pierdut dreptul de a mai profesa vreodata.

Marla Gurecki-Haskins si-a recunoscut fapta si a spus ca o regreta. A pus totul pe seama unui moment de slabiciune.

Ancheta politiei a stabilit ca profesoara a mai incercat sa seduca un alt elev de 16 ani... A facut schimb cu acesta de mesaje erotice, insa asa-zisa relatie nu a avut vreo finalitate. Acest elev a negat acest fapt si a refuzat sa depuna vreo reclamatie.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



KEVIN (2011-09-20 16:31:34)
Omg ce idiot gay... de eram in locul lui mai degraba o obligam eu sami faca un oral nu ea norok pe alti :|
raspunde »
florin (2011-08-21 00:33:57)
s-au poate pustiul era gay who knows?
raspunde »
Raluca (2011-06-27 20:56:12)
Probabil a reclamat.o ca nu i.a supt.o bine. Si pana la urma si lui i.a placut, ca p*la nu se scoala daca nu iti place ce vezi sau ce simti.
raspunde »
da-o **** (2011-05-25 19:04:15)
Doamne dar americanii astia sunt prosti rau....cum **** sa o reclami ? ...doamna profesoara si eu am 17 ani veniti in romania aici puteti sa o sugeti la toti si nu va reclama nimeni..I love ROmania !!
raspunde »
Cezar (2011-05-18 13:37:50)
Doamne... cum sa o reclami? :)) Eu ii mai ceream de vreo 10-20 ori ^_^ Mai ales ca arata destul de bine sa fim seriosi :-"
raspunde »
alex (2011-05-12 21:45:05)
si eo am o profa supeeer MILF pakat q nu'i mama da nu cont:)))
raspunde »
si_la_noi (2011-05-09 03:32:43)
Acum vreo 10 ani (cand eram in clasa a XI), un coleg a avut o relatie de 3 luni cu profesoara de chimie. El avea 17 ani, cred, si profa tocmai absolvise facultatea. Relatia lor s-a terminat, pentru ca el se indragostise de o eleva din liceu. Ne-am dat seama cativa colegi, dar nu am spus nimanui, nici noi si nici baiatul ala. Deci, se mai intampla si prin Romania.
raspunde »