marime text:

E prea PE FATA! Cu un asa tatuaj, nu mai ai nevoie de portret robot!

Un infractor din Colorado, Statele Unite, a fost identificat rapid de politisti, datorita tatuajului extrem de vizibil de pe fata.
E prea PE FATA! Cu un asa tatuaj, nu mai ai nevoie de portret robot!

Anthony Brandon Gonzales, in varsta de 20 de ani, a dat lovitura in locuinta unui imitator al lui Elvis Presley. Unul dintre martorii spargerii a observat ca faptasul are tatuat "EastSide" (Partea de Est) deasupra buzei superioare, desi acesta purta o cagula pe fata.

Politistilor nu le-a fost greu sa-l gaseasca pe Gonzales - tanarul se afla deja in inchisoare, fiind cercetat intr-un alt caz. El mai are tatuat sub buza de jos numarul 13, stilizat sub forma unui barbison.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Tiba_Andreea (2012-05-04 12:40:53)
nasol ca m-am uitat acum...wow...care e faza cu East Coast si East Side?toata lumea stie ca East Side inseamna partea de est...iar East Coast inseamna Coasta de Est...pana ce si eu...fata...si mai sunt si blonda stiu asta...Ionn ... nu mai zic nimic...scz ca m-am bagat si eu aiurea in seama...dar nu m-am putut abtine...:*:*:*
raspunde »
ChristyxxL (2011-08-04 01:07:34)
safari- Unele cagule sunt deschise la gura! Ionn- East Side e tradus bine. East Coast inseamna Coasta de Est.. asculta The Game- California vacation , sa asculti knd zice: West coast.. opusul lui East Coast Si pentru astia care va luati de Ion , lasati-l frate in pace..doar il cheam ION !
raspunde »
veceu (2011-08-04 00:06:26)
ionica du-te tareeeeeee si vezi cum faci in drumul tau poate dai de soacramea pt ca acum vreo 3-4 zile m-a intrebat idioata cum face rata in limba chineza........NO COMMENT
raspunde »
safari (2011-06-13 22:02:31)
,,Unul dintre martorii spargerii a observat ca faptasul are tatuat "EastSide" (Partea de Est) deasupra buzei superioare, desi acesta purta o cagula pe fata''...ala avea ochelari cu raze x?!=))))
raspunde »
GABI CJ (2011-05-06 05:09:10)
IONN ESTI UN GENIU FRATE =)) NU MAI VB DACA NU STI, DACA TACEAI ERA MAI BINE EAST COAST = COASTA DE EST EAST SIDE = PARTEA DE EST, NU TE MAI DA DESTEPT CA NU ESTI. CEI CE AU FACUT STIREA ACEASTA SA NUL BAGE IN SEAMA PE IONN CA HABAR NU ARE OMU. EU 1 ASC RAP DE 15 ANI ( NUMAI RAP DIN USA ) SI STIU TOTUL LEGAT DE ACEASTA MUZICA SI DESPRE CULTURA BANDELOR DIN AMERICA. DE EX: EAST SIDE 13 ESTE O RAMURA A BANDEI SURENOS 13 CARE ESTE SUBORDONATA BANDEI DE INCHISOARE MEXICAN MAFIA ( NU AU NICI O LEGATURA CU CARTELURIDE DE DROGURI ) ACEIA SUNT ALTCEVA.
raspunde »
andy (2011-04-18 10:29:52)
ma "ionn", stii ca esti prost? east side este: partea de est, iar EAST COAST este coasta de est. de cate ori ai fost in state sa fii asa sigur pe prostiile care le debitezi?
raspunde »
ionn (2011-04-08 23:54:32)
pff..east side inseamna "coasta de est" nu "partea de est".hal de traducatori, traducerrea de la o limba la alta trebuie adaptata nu tradusa leteral.
raspunde »