marime text:

Doua profesoare blonde organizau ORGII SEXUALE pentru adolescenti, cu alcool si droguri!

In loc de teme pentru vacanta, doua profesoare din Statele Unite le dadeau elevilor invitatii la orgii sexuale, unde se consuma alcool si marijuana. Ele risca pana la zece ani de inchisoare, mai ales ca victimele aveau chiar si 11 ani.
Doua profesoare blonde organizau ORGII SEXUALE pentru adolescenti, cu alcool si droguri!

Sarah Lindsay (41 de ani) si Audrey Grabarkiewicz (44 de ani) organizau petrecerile chiar in locuintele lor. Ultima a scapat de o parte din acuzatii, deoarece unii dintre adolescentii cu care a facut sex aveau peste 16 ani.

Nu la fel de norocoasa este "colaboratoarea" ei, care prefera baietii ceva mai tineri, intre 11 si 14 ani.


 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



taci din gura si **** (2011-01-19 00:55:08)
mdah taci si sugeti p..a ca pana acuma
raspunde »
mda (2011-01-10 00:16:00)
Daca la 11 ani au ***** o profesoara inseamna ca ii iubeste Dumnezeu =))
raspunde »
mdah (2010-11-27 19:42:31)
Frate, ce handilai, trai-le-ar lor familiile, la mine daca vine o profesoara si imi propune asta nu o refuz, mai ales daca e ca cea in verde draguta. Tre sa fii homalau sa refuzi, mai ales ca faci protejat si nici nu ai nicio responsabilitate, nu tu dat bani sa mergi cu ea la film, in oras, ba chiar ea profa iti plateste ea tie. Niste adevarati homosexuali pocaiti
raspunde »
Ionut (2010-11-17 01:35:52)
si mie imi mai pus mana pe *** diriginta :)) a 3 oara daca mai pune ma duc la politie ca-s gay si nu imi place :))))))))))))))) =)))))))) saracii elevi LOL
raspunde »
Toto (2010-09-24 09:16:37)
:)), ce rau le`a parut baietilor dupa :(.... si mie mi`ar parea rau. Prima e prea buna !
raspunde »
secret (2010-09-23 18:43:23)
ce nu imi zice si mie o profa buna asa ceva :D:D:D
raspunde »
ardel (2010-09-23 18:20:57)
Sunt sigur ca le-a parut rau la elevi
raspunde »
a-da (2010-09-23 17:59:43)
Cred ca as avea cosmaruri numai daca le-as privi!
raspunde »
vicu (2010-09-23 17:38:31)
chuck norris organiza o orgie si mai tare!
raspunde »