marime text:

Doua perverse, MAMA si FIICA, arestate pentru ca au VIOLAT timp de 3 ani un minor!

Cele doua femei din Arizona au fost acuzate ca l-au molestat sexual timp de 3 ani pe baiatul in cauza, care a implinit intre timp 17 ani. Politia a spus ca mama si fiica nu stiau despre relatia celeilalte cu minorul.
Doua perverse, MAMA si FIICA, arestate pentru ca au VIOLAT timp de 3 ani un minor!

Baiatul a spus ca prima data a fost violat de Susan Brock, de 48 de ani (foto stanga), cand avea 13 ani. Femeia il astepta cu masina in fata scolii, il ducea in locuri izolate unde il viola si isi satisfacea cu el toate fanteziile sexuale.

Nu dupa mult timp baiatul a inceput sa fie curtat si de fiica, Rachel Brock, de 21 de ani (foto dreapta). In prima faza aceasta i-a trimis poze nud care o infatisau, apoi a trecut la fapte.

In luna octombrie, cand s-au implinit 3 ani de cand cele doua femei au inceput sa-si faca de cap cu el, baiatul le-a reclamat la politie. Susan a fost arestata dupa cateva zile, iar fiica ei abia in ultimele zile din decembrie.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



STEFAN (2011-01-04 11:47:31)
MIZERIE ce dupa treia niiiii u a putut sa le lecrame cu omor era mai interesant dar bine ca scapat uni oamneni is nebuniiVA SALUT SI ELE AS VREASALE SALUT ASAVA SALUT SI AISIC
raspunde »
radu (2011-01-04 11:22:20)
ce articol cretin...mai are si banner peste tot...la inceput era interesant site-ul asta, dar acum este o MIZERIE
raspunde »
accent (2011-01-04 10:39:17)
da' pe mine de ce nu mă violează nici una mă???? :(:(:(:(
raspunde »
steez (2011-01-04 09:55:31)
da frumos nam ce zice credca sa plictisit de ele ca daca era sa nui placa reclama de mai devreme oricum e ceva nou ca o femeie sa violeze un copil
raspunde »
codau (2011-01-04 05:34:51)
saracul "baietel", cred ca i sa tocip **** de la attata scris, timp de tre ani si...... oricum la cat de "frumoase" sint si mama si fiica sa trezit tarziu !!! o fi schimbat cartierul si a dat de fleasca proaspata!!! oricum lasa ca e bine sa s mai duca si femeile la puscarie cu violuri de astea visate noaptea, k si cati barbati sint la cusca ptr violuri de astea reamintite dupa cate o dragoste turbata de 2-3 ani !!!
raspunde »
elena (2011-01-04 03:35:17)
Nu ma mir de loc, de anomaliile ce se intimpla in America, prima lectie de viata pentru copiii este viata secsuala, la scoala ,se preda aceasta viata secsuala, inainte de-a invata alfabetul. Se pare ca traesc pe o alta planeta. Copilul imita parintele. Parintele este idiotul. Oglinda copilului este parintele
raspunde »
alexdiavolo (2011-01-04 02:24:05)
mda e o parte care lipseste. eu am 2 variante -le-a cerut bani si acestea nu au vrut sa-i dea -ori s-au ingrasat prea tare femeile si nu i-au m plaqt lui =))
raspunde »
NicuIurescu (2011-01-03 22:58:18)
MM eu sa fost in Locul Baiatului Ma Laudam .. Adica la 13 sa Scap de Verginatate ..of... :D mai ales sa faci sex cu o fumeie de 40 ani si cu una de 20 off..
raspunde »
sorin (2011-01-03 20:59:40)
cum ma sa nu-i placa ce prostie 3 ani dupa ce sa pilctisit de baba ca erea pre batrana si daia ca erea prea grasa hai sa fim seriosi ca fata mai inteleg da ca baiat tre sa-i bagi pl in tot ce misca dar numai sa fie sanatoasa sa nu aibe vreo boala dasta tre folosim prezervativu cu toate ca nu e pra placut cu balon
raspunde »
coco (2011-01-03 19:25:33)
pe fiica-sa si io as curtao...nas face plangere:))
raspunde »