marime text:

Doua grupuri de tigani romani s-au batut ca chiorii la San Remo! VEZI VIDEO

Un scandal intre doua grupuri de tigani originari din Romania s-a terminat cu o bataie generala, pe strazile din orasul italian San Remo. Conflictul a fost filmat din balconul unei locuinte, de un cameraman amator.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In total, zece persoane au fost implicate in violente. Opt dintre acestea - dintre care doua femei - au fost arestate, in timp ce alte doua sunt cercetate in libertate, pentru ca sunt minore.

Politistii inca incearca sa stabileasca in ce activitati sunt implicati romii si daca acestea sunt legale.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Maresalul Antonescu (2011-07-02 19:41:13)
Mincamiar **** toti tiganii ***** proaste !
raspunde »
cip (2011-07-02 19:32:54)
ne faceti de ras ba tigani imputiti , unde e hitler ??????
raspunde »
Claudiu (2011-07-02 18:19:49)
Nu mai dispareti odata de pe fata pamantului jegurile naibi.
raspunde »
Morja (2011-07-02 18:13:57)
....romi nu romani .... faceti greseala mare.... tiganul tot tigan ramane ...
raspunde »
SKT (2011-07-02 18:06:45)
HEIL HITLER!
raspunde »
edward (2011-07-02 17:57:40)
si ne mai miram ca toata europa vrea sa scape de noi. pai ar trebui exterminati astia cum i-a exterminat hitler pe evrei. macar astia merita nu ca evreii.
raspunde »
Tiganului ii sta tare bine,c-un glont in teasta (2011-07-02 15:03:57)
@anonimule,dupa cum vorbesti iti dai seama ca esti analfabet,si ca contaminati toata lumea cu bancurile voastre savuroase.Eu spun ca esti Murdar de Murdar!
raspunde »
anonim din turnu (2011-07-02 14:59:42)
bai cacatilor de romini noi tigani suntem smecheri de smecheri romincele voastre le arde tigani peste tot ele mor de noi tigani asa ca ala care ai injurat tigani sa ne pupi in dudute
raspunde »
denis (2011-07-02 13:56:49)
pt nume Daca nu esti in stare sa intelegi ca moldovenii nu au nici o legatura cu articolul de mai sus sau cu rromi atunci esti prost mai baiatule.
raspunde »
marius (2011-07-02 11:11:32)
nu exista tigani romani , de unde au ajuns indienii sa fie romani.
raspunde »