marime text:

Doua grupuri de tigani romani s-au batut ca chiorii la San Remo! VEZI VIDEO

Un scandal intre doua grupuri de tigani originari din Romania s-a terminat cu o bataie generala, pe strazile din orasul italian San Remo. Conflictul a fost filmat din balconul unei locuinte, de un cameraman amator.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In total, zece persoane au fost implicate in violente. Opt dintre acestea - dintre care doua femei - au fost arestate, in timp ce alte doua sunt cercetate in libertate, pentru ca sunt minore.

Politistii inca incearca sa stabileasca in ce activitati sunt implicati romii si daca acestea sunt legale.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



... (2011-07-02 23:04:02)
Ce dinozauri!
raspunde »
myrel (2011-07-02 22:34:31)
piei sataneeee
raspunde »
ion (2011-07-02 22:07:18)
bagavasH cuie in ochi de libidinosi spurcati
raspunde »
PFFF **** **** (2011-07-02 22:03:24)
PFFF **** **** ba...cn te crezi...auzi la el "din cauza oltenilor ardelenilor" rasist ...de te prind pe strada te sparg ba
raspunde »
raul (2011-07-02 21:59:03)
PFFF esti prost ce bagi mah ardelenii si oltenii in aceeasi oala cu tiganii mah?de ras ne faci u mah cu afirmatiile tale proaste!
raspunde »
PFFF (2011-07-02 21:30:28)
tiganii ,oltenii si ardelenii ne-au facut de ras peste tot....din cauza lor rad toti de noi ca suntem vai de noi....ba si cand te gandesti ca nu de mult astia erau sclavii albilor ...iar acum...
raspunde »
marius (2011-07-02 21:11:01)
tiganu tot tigan ramine orice ar face mirosul de cioara spurcata este inconfundabil pur si simplu provoaca scirba pacat ca nu a iesit vadim presedinte in 2000 ca poate ne scapa de ciori tot respectul pentru antonescu
raspunde »
anti -jeg (2011-07-02 20:56:17)
mai oameni buni cand o sa va bagati mintile in cap ca pana nu ne facem grupuri de cate 10-20 persoane poate chiar 40 si sa le dam foc la cocioabe ca sa arda de vii nu vom scapa de ei !!!
raspunde »
XXL (2011-07-02 20:45:59)
CE DAU CIORILE DIN ARIPI NUMAI PENE PE JOS !
raspunde »
Gabriel (2011-07-02 19:48:01)
Bai anonim din turnu in primu rand dute la scoala si invata sa scrii dar inainte fa un dus ca puti ba frate.Cele mai jegoase fiinte dupa lumea sta sant tiganii.Majoritatea tiganilor traiesc in locuinte pline de gunoi si sobolani.Si inca o intrebare pentru tine ba tigane tu te uiti asa cat de cat la televizor si pe yotube sa vezi cat de murdari santeti?Uitati-va in ce hal aratati si ce fel de imbacaminte aveti pe voi ba rasilor.Voi tiganilor traiti de urma voastra ba rasilor tot cacatul pe care il mancati vine de la noi pentru ca voi nu aveti nu aveti creier sa faceti ceva;singurile lucruri pe care puteti si voi sa le faceti este sa furati,sa vindeti fier,sa cersiti,sa cantati manele,si cautati in tomberoane mancare(resturi de la noi astia albii).....fara noi santeti morti jegosilor.Si daca ati ***** niste femei albe ce ma?alea sant coarde dar nu stiu care din noi ar **** femeile voastre pentru ca sant plline de jeg si au sobolani in piz..da.
raspunde »