marime text:

Doua grupuri de tigani romani s-au batut ca chiorii la San Remo! VEZI VIDEO

Un scandal intre doua grupuri de tigani originari din Romania s-a terminat cu o bataie generala, pe strazile din orasul italian San Remo. Conflictul a fost filmat din balconul unei locuinte, de un cameraman amator.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In total, zece persoane au fost implicate in violente. Opt dintre acestea - dintre care doua femei - au fost arestate, in timp ce alte doua sunt cercetate in libertate, pentru ca sunt minore.

Politistii inca incearca sa stabileasca in ce activitati sunt implicati romii si daca acestea sunt legale.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



anunimi din turnu (2011-07-03 13:44:43)
bai pisatule de gabriel se vede ca nu sti care e diferenta intre noi tigani si voi romani voi romani sunteti spurcati iar noi tigani suntem niste finuti asa ca iati un lant si spanzurate fraiere. pentru romanu de mai jos bravo frate ai spus realitatea adevarata
raspunde »
antitigan (2011-07-03 12:50:05)
moarte lor!
raspunde »
Dorin (2011-07-03 12:48:53)
Pe viata la inchisoare..hahha:))
raspunde »
lol (2011-07-03 12:33:30)
Daca aia sunt toti tigani, eu imi tai un picior ....
raspunde »
pentru PFFF (2011-07-03 10:31:39)
Esti retard rau omule. Specimene ca tine trebuie sa dispara nu oltenii si ardelenii care au ridicat tara asta. Banuiala mea e ca esti un cocalar de bucuresti care se ocupa cu "afaceri" si **** banii de pe oameni cinstiti.
raspunde »
pt. PFFF (2011-07-03 09:29:48)
sincer imi e mila de mamica ta aia care te-a avortat ...avort ratat ce esti vai m.ortii tai de olog jegos !
raspunde »
maria (2011-07-03 01:51:37)
mai baietzi...,bine facetzi!;nici sa nu va atingetzi de tziganci ,ca va "farmeca" si va "descanta" alea de nu va mai dezleaga nimeni si nu scapatzi de ele pana la moarte!, pe bune!
raspunde »
yo (2011-07-03 00:36:59)
si iar ne-au facut de *****. ****** lor de ciori, in lagar cu ei sau pe barci de carton in largul marii x(
raspunde »
kl (2011-07-02 23:57:56)
iar ne-am facut de tot *** :|
raspunde »
un roman (2011-07-02 23:42:34)
vorbe vorbe si iar vorbe.nu e asa ca e usor sa tastezi? in loc de taste inarmati-va cu cockteil molotov si hai sa intram in ei...1 tigan daca tipa pe 10 romani nici pampersul nu le mai face fata.nu sunt tigan si ii urasc,dar asta e realitatea fratilor!!!!!!!!
raspunde »