marime text:

Doua grupuri de tigani romani s-au batut ca chiorii la San Remo! VEZI VIDEO

Un scandal intre doua grupuri de tigani originari din Romania s-a terminat cu o bataie generala, pe strazile din orasul italian San Remo. Conflictul a fost filmat din balconul unei locuinte, de un cameraman amator.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In total, zece persoane au fost implicate in violente. Opt dintre acestea - dintre care doua femei - au fost arestate, in timp ce alte doua sunt cercetate in libertate, pentru ca sunt minore.

Politistii inca incearca sa stabileasca in ce activitati sunt implicati romii si daca acestea sunt legale.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



yo (2011-07-04 10:03:34)
moarte tiganilor
raspunde »
andy (2011-07-04 07:33:07)
ah, ROMANI evident, cine altcineva? :))) nu`i asa ca sunteti mandri de conationalii vostrii?:))
raspunde »
alex_bv (2011-07-04 06:40:08)
Moarte tiganilor !
raspunde »
adi (2011-07-04 02:54:07)
Tiganu tot Tot tigan ramane , eu zic sai strangem pe toti si sai trimitem la Cernobal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
raspunde »
Alex (2011-07-04 01:59:50)
s-au batut ca chiorii.. doamne oare cine o mai fi scris si titlul acesta? ca chiorii? :)) ca cum in gura ta e o floare, of of mai mai!
raspunde »
MafiaDrq (2011-07-03 22:20:14)
Sa miara firar ale ***** de CIORI Spurcate si nespalate guvernu nu face nimica impotriva lor .... pe vremea lu Ceausescu dak dadea 1 palma la 1 roman ii impusca si akma tie frik sa ii zici date mai inklo k vine cu satra peste tine toti nespalati Rushine si Guvernului ... makr datile apa si sapun moca dak tot ii protejati ... sa nu ii numim tigani sa le zicem romi
raspunde »
andy.s (2011-07-03 19:11:51)
MOARTE Tigani!
raspunde »
Noi suntem de vina...... (2011-07-03 15:41:14)
noi suntem de vina ca iam acceptat in tara asta si cu tot cu ei ne ducem pe rapa .........in toate tzarile tot noi avem de suferit din cauza lor ca is niste gunoaie de oamnei.......ca daka nar exista nar mai fi niki furturi niki crime niki violuri.......ei sunt niste exemple de experimente esuate.......ce nas da sa fie iar hitler pt 2 zile sa vezi atunci .....curatenie generala......ca nu sar mai sti niki de unde aau aparut..........muriti ****** in gura de cioroi prosti........la MOARTE
raspunde »
Anonim (2011-07-03 14:36:52)
Chizda mamii lor, si cine *****' le-a dat buletin de Romania !!! In momentul de fata l-as vrea pe Hitler pentru o saptamana sau doua, sa curete toata tara asta de ei, si sa nu le mai ofere identitate de romani !!! Peste tot pe unde merg, ne fac de ras :-j. Doar noi si ungurii suferim din cauza rromilor...
raspunde »
ANCU (2011-07-03 14:30:52)
LA MOARTE CU EI !!! AU FACUT DE RAS O TARA INTREAGA ! VAI DE MAMA VOASTRA CIRI SPURCATE SA PUNEM NOI MANA PE ARME . TOATA EUROPA ESTE REVOLTATA DE ACEST CANCER NEGRU .
raspunde »