marime text:

Doua grupuri de tigani romani s-au batut ca chiorii la San Remo! VEZI VIDEO

Un scandal intre doua grupuri de tigani originari din Romania s-a terminat cu o bataie generala, pe strazile din orasul italian San Remo. Conflictul a fost filmat din balconul unei locuinte, de un cameraman amator.  
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In total, zece persoane au fost implicate in violente. Opt dintre acestea - dintre care doua femei - au fost arestate, in timp ce alte doua sunt cercetate in libertate, pentru ca sunt minore.

Politistii inca incearca sa stabileasca in ce activitati sunt implicati romii si daca acestea sunt legale.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



andrei (2011-08-27 21:52:20)
ce tigani romani visati ma req sunteti sparti:| va faceti req de ras tiganii provin din india a nu`s faceti de ras tara bah spurcatilor :| schimbati in pu la mea titlul
raspunde »
eu (2011-08-19 17:21:16)
HEIL HITLER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
raspunde »
a n o n i m (2011-08-18 18:55:04)
fai cioara ca de fapt comentariul de mai jos este al unui barbat pe care il cheama claudiu nu "claudia" asa cum ai citit tu!!!! de fapt ce ma mira ca toti sunteti analfabeti si imputiti!!! sunt de acord in totalitate cu este .... Romania is not Rromania !!!...asta ar trebui sa fie un slogan in tara noastra!!!!
raspunde »
a n o n i m (2011-08-18 17:41:28)
voi ... bine v-ati duce dracului in desert ...luav-ar ***** de borati ca m-am saturat pana peste cap de voi.,.. in india ca de acolo ati invadat romania si lumea.... toti sunteti o apa si un de o mama... infractori si imputiti
raspunde »
tigankiller (2011-08-18 16:45:37)
M O A R T E T I G A N I L O R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FARA EXCEPTIE ! HOARDA DE AVORTONI, MUTANTI GENETICI,RETARDATI MINTALI, MANCATORI DE HOITURI!!!!!!!!!!! HUOA!!!!!!!!
raspunde »
anonim (2011-07-27 00:55:57)
claudia noi tigani suntem veritabili nu k voi rumanii si daca unul e nebun nu inseamna k suntem toti AI INTELES FETITO?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????
raspunde »
nu imi place (2011-07-18 12:40:05)
Nu imi place...n-a murit nimeni?! De ce ma puneti sa ma uit la ceva daca nu moare nimeni injunghiat,daca nu curge sange? asta e box...dati ceva cu crime,cu spanzurari,ceva care sa te socheze,nu cativa pumni...
raspunde »
zicu (2011-07-18 10:09:03)
Poti sa faci o perna moale din penele ciorilor !
raspunde »
claudiu (2011-07-17 01:51:19)
pentru astia ar trebuii inca un auschwitz....moarte tiganilor..pardon...rromilor..ca se simt flatati cand li se spune tigani...poate sa zica oricine ca sunt rasist...pt ei ori un auschwitz..ori extrudati in desert....Romania is not Rromania !!!
raspunde »
ANTONESCU!!! (2011-07-14 19:00:59)
LAGARE SI IMPUSCATII, JEGOSII SI PUTORILE DRACULUI!!!
raspunde »