marime text:

Distractie incendiara. Isi da foc la testicule, de plictiseala! IMAGINI SOCANTE

Mare este gradina Domnului si multi nebuni ii sar gardul! Cam asta e reactia pe care o ai cand vezi un clip postat pe internet, al carui protagonist da dovada de o stupiditate rara.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Aflat in toaleta scolii, in loc sa fie la ore, adolescentul incearca sa alunge plictiseala cu o metoda, trebuie sa recunoastem, extrem de originala: isi da foc la testicule, dar nu oricum, ci dupa ce a pulverizat deodorant in zona respectiva.

Cheful de "distractie" i-a trecut insa instantaneu, cand a simtit efectul focului asupra zonei organelor sale genitale.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



safari (2011-06-13 21:59:04)
ce pot sa zic?!...economie la biguri de ras:D
raspunde »
andrei (2011-03-17 22:43:30)
mda...tipic american!!!!!
raspunde »
Emil M. (2010-12-01 12:25:41)
Trucul e simplu de realizat, de ex: luati o batista (sau chiar pe mana), puneti SPIRT MEDICINAL (nu altceva) pe ea, si daca o aprindeti o sa observati ca doar spirtul va arde, batista/mana vor ramane intacte.
raspunde »
Toto (2010-12-01 11:51:33)
Dobitoc este neamu` matii nu eu, nepot jegos ce esti ! Te-n biserica matii i-ati ochelari si chiorastete mai atent sa vezi ca-i fake, progenitura jegoasa ce esti !
raspunde »
XXX (2010-12-01 10:56:14)
CUM **** SA NU FIE FAKATURA BAIII ,,,,,PT CEI CARE AU ZIS CA NU E FAKATURA SA INCERCE SI EI ..INSEAMNA CA BAETU DIN FILMULETZ SI-O TAIAT ***** SI NU MAI ARE DECAT TESTICLE ...UNDE SO MAI VAZUT TESTICULELE DEASUPRA BATANGULUI ..PROSTILOR
raspunde »
Pentru Toto (2010-12-01 07:51:23)
Tare prost mai esti dobitocule! =))) Chiar nu v-ati plicitsit de acel comentariu tampit "FAKE"? Tu nu observi faptul ca pantalonii se afla la brau?
raspunde »
Toto (2010-11-30 16:59:53)
Este FAKE !!! Ce, ala are ******* in sus ?:)) Cum drq sai ai boasele in sus ? =))):))
raspunde »