marime text:

Distractie bolnava, made in Italia: un tanar joaca fotbal cu o pisica pe post de minge! VIDEO SOCANT

Cruzime greu de imaginat din partea a doi italieni, care s-au filmat in timp ce chinuiau fara motiv o biata pisica. Unul dintre ei i-a atras atentia felinei, in timp ce prietenul lui a lovit-o cu toata forta, de parca ar fi fost o minge de fotbal.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Nici macar durerea pe care i-au provocat-o pisicii nu i-a impresionat pe cei doi, care s-au amuzat apoi de felul in care animalul se straduia sa mearga.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



radu (2010-11-09 17:41:16)
Laurentiu , te asigur ca daca te-as vedea te-as calca in picioare , fara sa imi pierd mintile ....doar asa , firesc .
raspunde »
Laurentiu (2010-11-09 16:30:53)
Pisicile sunt cele mai enervante animale.Cand vad o pisica simt ca innebunesc, imi vine sa o calc in picioare.
raspunde »
Sharpa (2010-11-09 16:12:46)
Incredibil...Ma lasa rece
raspunde »
sd (2010-11-09 12:31:26)
ce marfa!
raspunde »
daniel (2010-11-09 10:50:54)
niste ratati. la fel ca aia care stau pe margine si se uita. cea mai joasa speta de oameni posibila.
raspunde »
alice (2010-11-09 09:39:12)
sa fie pedepsiti . noi avem o imagine proasta in italia , si toata lumea spun tot felul de lucruri despre noi . dar ei nu se vad pe ei nu se poate asa ceva
raspunde »
ionif (2010-11-09 09:36:46)
Au omorat-o?Eu vad ca au dat odata in ea.Orcum daca nu m-ar prinde Politia m-as duce seara la ei in case si le-asi taia gatul
raspunde »
cata (2010-11-09 09:31:02)
si mai zice lumea ca dc suntem aja pacatosi.....
raspunde »
maryyaaa (2010-11-09 09:15:10)
ce oameni prosti! ce nu as da sa-i vad si pe ei in locul pisicii..saracutza!
raspunde »