marime text:

Distractie bolnava, made in Italia: un tanar joaca fotbal cu o pisica pe post de minge! VIDEO SOCANT

Cruzime greu de imaginat din partea a doi italieni, care s-au filmat in timp ce chinuiau fara motiv o biata pisica. Unul dintre ei i-a atras atentia felinei, in timp ce prietenul lui a lovit-o cu toata forta, de parca ar fi fost o minge de fotbal.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Nici macar durerea pe care i-au provocat-o pisicii nu i-a impresionat pe cei doi, care s-au amuzat apoi de felul in care animalul se straduia sa mearga.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



SERBAN (2010-12-24 19:33:14)
LAURENTIU AM SI EU O PISICA/MOTAN ACASA SI NU IMI VINE SA O CALC IN PICIOARE ABIA ASTEPT SA DAU OCHII CU TINE MA CRETINULE ITI TAI GATU' NENOROCITULE
raspunde »
abcdef (2010-11-26 22:16:56)
cat cap au si astia doamne :| astia nu nu merita nici inchisoarea , inchisoarea e vis pt ei , sa sufere ce sufera fiintele astea trebuie si dupaia sa zaca acolo pana crapa toti raufacatorii astia
raspunde »
anda (2010-11-25 17:39:53)
fir-ati ai *****, ce v-as lua eu in suturi pana va ies matele, creier oricum n-aveti italieni jegosi.
raspunde »
BAAAAAAA (2010-11-25 13:30:03)
asta nui de ras ca ca tule cu ochi de han di ca pat
raspunde »
Cineva (2010-11-22 18:46:09)
Oamenii astia daca pot fi numiti asa se afla pe ultima treapta a societatii... oameni de ultima speta!
raspunde »
pt sharpa (2010-11-22 13:08:05)
pt Sharpa...sa ai soarta acelei pisici,jegule uman.cei care o sa te priveasca or sa ramana reci,*** de drogat
raspunde »
renate (2010-11-17 17:11:25)
bai laurentiu,daca te-as prinde pe strada asa as face si eu cu tine.si cand as termina sa te joc in picioare te-as arunca in acid sulfuric ca sa arzi de viu
raspunde »
Madi (2010-11-10 06:01:23)
BAI Laurentiu tu ai o problema. Daca erai normal nu aveai aceste reactii.
raspunde »
Mark (2010-11-09 17:58:33)
@Laurentiu , Pe zi ce trece sunt tot mai convins ca Dumnezeu nu are nici o treaba cu lumea noastra, daca ar avea nu ar crea asemenea nulitati.
raspunde »
Dragos (2010-11-09 17:47:58)
Subscriu la ce a spus radu. Abia astept sa dau peste un nenorocit din asta.
raspunde »