marime text:

Distractie bolnava, made in Italia: un tanar joaca fotbal cu o pisica pe post de minge! VIDEO SOCANT

Cruzime greu de imaginat din partea a doi italieni, care s-au filmat in timp ce chinuiau fara motiv o biata pisica. Unul dintre ei i-a atras atentia felinei, in timp ce prietenul lui a lovit-o cu toata forta, de parca ar fi fost o minge de fotbal.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Nici macar durerea pe care i-au provocat-o pisicii nu i-a impresionat pe cei doi, care s-au amuzat apoi de felul in care animalul se straduia sa mearga.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



felix (2012-05-30 06:55:07)
eu stiam ca italienii maninca pisici, nu le omoara aiurea. Dar ce sa le faci unor broscai nenorociti.
raspunde »
Elisa (2012-05-07 23:35:38)
Cretin! Dobitoc! O bestie! Sa crape! L-as ucide in chinuri X-(
raspunde »
viorica ardelean (2012-01-26 05:11:51)
mesaj pentru RomanianKniferKiller. stimate domn R.K.K. dv. considerati un biet animal lăsat de Dumnezeu să traiasca pe acest pământ ,, inutil pentru natura",, vagaboandă si fara rost pe lume". totusi DUMNEZEU pe acest pamant nu a facut nimic inutil... dar din pacate uneori unii dintre fiintele superioare adica oameni ca si dumneavoastra se dovedesc a fi mai inutile si fara rost pe acest pamant. inteleg doar ca dv va plac lupii si nu pisicile. Vad ca va considerati o persoana culta si ca aveti ceva habar de Biblie, dar va inselati amarnic, deoarece in biblie spune clar in vechiul testament,, sa nu lovesti un animal din alt motiv decat cel al sacrificarii pentru hrana sau aparare pt ati salva viata in caz ca esti atacat". Va indemn sa cititi mai cu atentie Biblia. intr-adevar acei oameni nu trebuie torturati de noi pt ce auu facut. ar trebui inchisi si amendati aspru. CEL in drept sa-i pedepseasca este DUMNEZEU pt ca EL a creat pisicile si toate fiintele minunate de pe pamănt. sa fie pedepsiti de Dumnezeu asa cum va considera EL ca trebuie pedepsiti. Dumneavoastra nu va dovediti a fi mai bun decat acel psihopat care a lovit bietul animal fara aparare si care nu i-a facut nimic. acel animal este un suflet viu care simte durerea la fel ca si un om. Dumneavoastra chiar ar trebui sa va revizuiti mentalitatea deoarece sunteti o persoana cu adevart josnica si demna de dispreț. NIMIC DIN CE A LASAT DUMNEZEU PE PAMANT NU ESTE INUTIL, FIE PISICA, VULPE SAU ORICE ALTA VIETATE. aia care au lovit pisica ii putem considera bolnavi psihic dar dumneavoastra sunteti adevaratul psihopat care sta priveste si aproba un astfel de act barbar. sunteti malefic si sper sa fiti pedepsit de DUMNEZEU.
raspunde »
RomanianKnifeKiller (2011-08-12 21:22:14)
Cand citesc aceste comentarii,si vad ce spun anumiti oameni,in legatura cu ceea ce ar face persoanelor care chinuie aimalele,ma nilor si retardatilor,pentru ca au omorat o **** vagaboanda,fara niciun rost pe lume,voi ati ucide si ati tortura oamenii respectivi?I-ati lasa handicapati pe viata doar pentru o creatura inutila pentru natura(avand in vedere ca e la oras)?Sunteti dea-dreptul jalnici,sa dati astfel de declaratii injositoare pentru orice fiinta eti mai josnici decat orice psihopat sadica care tortureaza animale ti un exemplu de mentalitate a iubitorului de animale:Iulia scrie"*** de cretinu ***** cu **** aia proasta care te-a fatat asa de prost in gatu matii sa dea domnu sa patesti si u lafel ca pisica aia trazinite-ar dumnezeu de animal ce esti ar trebui sa mori in chinuri idiotule!!!".Mai indrazniti sa-i considerati pe oamenii respectivi eti mai josnici decat ei pentru aceste eti personaje negative ale societatii in mod neoficial,doar pentru faptul ca aveti o astfel de plus,ceea ce au facut ei,nici macar nu se pune ca si urul lucru pe care Biblia il interzice in legatura cu animalele este intretinerea de relatii sexuale cu rest,sunt doar proverbe si citari,nimic care sa interzica provocarea de suferinte eti mai psihopati decat ei,doar pentru faptul ca vreti sa faceti rau unui om,oricat de idiot ar fi,pentru un animal absolut inutil,care nu ar trebui sa se afle inteleg pedepsele pentru cei care vaneaza ilegal animale salbatice,dar alea sunt incomparabile cu animalele domestice,dupa mine un singur lup valoareaza mai mult decat vietile de 2000 de viitoare,revizuiti-va mentalitatea,ca sa nu ajungeti mai josnici decat cei impotriva carora luptati.
raspunde »
sergiu (2011-07-17 15:35:11)
laurentiule te-a facut **** cand lovea pisici
raspunde »
279 (2011-06-16 23:48:43)
laurentiu cand vad oameni retardati ca tine simt ca inebunesc si imi vine sa ii calc in picioare ce m-as fi "jucat" cu glezna cretinului care a lovit pisica m-as fi asigurat ca va umbla pt tot restul vietii in carje
raspunde »
george (2011-05-28 01:40:48)
oare cand se va infiinta legea cu...MOARTE PT MOARTE???indiferent...persoana sau animal.Nimeni nu-ti da voie sa iei o viata data de altcineva,eu am o mare oroare pt astfel de specimene de handicapati mintal...specimene care nu merita sa traiasca printre noi,specimene care merita torturati de 3 ori pe zi...in asa fel ca sa simta durerea ani intregi,apoi...loviti si ei la fel ca biata pisica.Pedeapsa care se da in cazuri de cruzime impotriva animalelor...e foarte mica,maxim 3 ani,pt altul ca a furat o gaina...a luat 15 ani de inchisoare,asa ceva nu e corect.Cei care aveti legea animalelor in mana,mai reflectati putin asupra ei si...faceti macar un verdict satisfacator pt noi care ne ingrozim la ceea ce fac alti semeni de-ai nostri...sau,dat-ii pe mana noastra si...sa nu fiti curiosi ce vom face cu ei.Va multumim.
raspunde »
Camy (2011-05-28 01:17:17)
mare cretin!pe astia ii urasc din inima.........kre isi bat joc de animale.i-as chinui ca in Saw:)
raspunde »
Dya (2011-05-08 14:39:48)
Laurentiu , crede'ma ca daca te'as vedea acum pe strada , si mie mi'ar veni sa te calc in picioare. Doar asa , pentru ca nu suport mutrele retardatilor , imbecili , prosti , care nu au pic de mila pentru animale. Cat despre acesti ,nu le pot zice persoane. Aceste SPECIMENE , m'as duce si eu la ei si as juca fotbal cu capul ala tembel al lor, ce ar spune?
raspunde »