marime text:

Detinut tocat in bataie de un gardian! L-a lovit cu bastonul pana i-a rupt piciorul/ VIDEO

Un gardian l-a batut cu un baston atat de tare pe un detinut, incat i-a rupt un picior si a avut nevoie de o operatie ca sa-i fie fixat. Deocamdata, gardianul si-a pierdut servicul, dar autoritatile federale investigheaza cazul.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Incidentul s-a petrecut in Carolina de Sud si a fost surprins de camerele de supraveghere. Se vede foarte clar cum gardianul il loveste pe detinut peste picioare de zeci de ori.
 
Steve McCaskill, seriful din districtul Kershaw, a spus ca gardianul a fost concediat. Dar FBI si politia statala investigheaza si o posibila incalcare a drepturilor civile ale detinului. In aceasta situatie, gardianul risca sa ajunga in inchisoare.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



marian (2011-01-04 10:10:34)
mesajul tau
raspunde »
NELU PT. INFO.PT TARANI (CIOBANI) (2010-08-29 15:27:54)
MAI BOULE CUM VREI TU SA EVOLUZE UE. SI ROM. CU OAMENI CARE GANDESC CA TINE ?? PAI EU DACA TE-SA PRINDE PE TINE TI-AS RUPE AMBELE PICIOARE ..DE UNDE ATATA IMAGINATI ABSURDA ?? ANCA NU AI FOST MUSCAT DE PROPRIUL CAINE ??GUNOIULE ......
raspunde »
vali (2010-08-25 16:10:07)
sa fim realisti politia romana si inainte si acum bate cu parul ciobanii erau la putere inainte si acum
raspunde »
a belit pl (2010-08-11 17:37:26)
a belit pl gardianu daca ajunge in puscarie:)))ii rup toti fundul in el..plus ca daca a cazut in acelasi penintenciar cu ala care ia rupt picioru:-"nici nu vreau sa ma gandesc=))
raspunde »
Info pt. tarani (ciobani) (2010-08-10 21:29:16)
Rudele lui Obama.Generatia noua.Negrii sunt ca tiganii,nu degeaba au pielea asemanatoare,am studiat mult si am ajuns la concluzia unde au ajuns si altii care studiaza:Ei sunt mai aproape de genuri din trecut si inca au tentatii in ADN cum au animalele,adica cine este stapanul in casa.Pentru cei care inteleg mai greu:Cainii au o inima buna,de acea se zice cel mai bun prieten al omului,dar stie unde are adapostul si cine este seful si ce trebuie sa pazeasca,in afara de stapanul sau latra si musca pe tote lumea asa sunt si negrii si tiganii.Asa pe la incheiere cine nu a inteles nici din atat:De cand e Obama e tot mai trist si tot mai sarac si SUA,e cel incompatabil presedinte care a avut SUA si vor venii si vremuri mai slabe si el incearca pierderile sa stranga din UE.Asa ca avem pana ce revine UE,cand inca nici SUA nu a revenit,primele sunt tarile slabe,cocalari cum este si romania,care nu are nici un respect si este un neam de nimic,ei sunt primi furati.Peace!
raspunde »
eu (2010-08-10 20:44:17)
asta de sub mine...esti un bou!!!cate clase ai din moment ce gandesti asa?
raspunde »