marime text:

Degeaba ai Mercedes SLS, daca esti prost de dai in stalp. De doua ori! VIDEO

De la priviri pline de admiratie si invidie, pana la hohote de ras, n-a fost decat un singur pas, in cazul soferului unui Mercedes SLS, care a reusit sa-si loveasca bolidul de doua ori, de acelasi stalp.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Romanasii tot..romanasi! (2011-06-15 17:30:15)
Hihi ce prost e ala ca n-a vazut stalpul. Nu conteaza ca de la acea distanta era cam imposibil sa vezi stalpul din masina aia cu capota lunga de 2 metri si ceva, si chiar daca era posibil si tot nu-l vedea, insemna ca e neatent (sau orb) nicidecum prost. Dar noi romanasii cei inteligenti l-am vazut, ca se vede clar pe yutub ca e ditamai stalpul acolo; ah cat de destepti suntem noi, chiar nu inteleg de ce noi conducem dacii in loc sa avem sls ca prostanul ala. Care la o adica putea sa fie si einstein ca noi tot il faceam prost pentru ca...n-a vazut un stalp. Bine ca noi nici macar sa scriem corect nu suntem in stare, dar altfel suntem destepti nevoie mare, si ne permitem sa radem de altii, care probabil de prosti ce sunt au ajuns sa-si permita o masina ca aia !
raspunde »
rwegfsdg (2011-06-15 17:08:17)
In apararea soferului, masina e foarte joasa si are o capota extrem de lunga. Adica nu prea avea cum sa vada stalpul ala, care sincer n-am inteles ce cauta acolo in za first place. Una e sa privesti din exterior lucrurile si alta sa stai in masina si sa ai o vizibilitate de *****. Ce mi-a placut mie e ca ala nici dupa ce a lovit stalpul, tot nu si-a dat seama ca e un stalp acolo, si a mai intrat o data in el, ori aici chiar nu mai are nici o scuza. Sau o fi crezut ca e bordura si de aia...oricum asta nu inseamna ca e prost ci doar neindemanatic.
raspunde »
lol (2011-06-15 16:56:48)
Loool, e cumva o femeie la volan ? :
raspunde »
BUSTY (2011-06-13 02:53:59)
a luat bonusu!! in prostie dar! la asemenea personaje ar trebui sa detina o dacia 1200 sport!
raspunde »
C3ach1 (2011-06-05 08:51:06)
nu a fost primu prost care a strambat teava aia
raspunde »
americanu (2011-06-05 06:51:46)
da de unde stiti voi mari destepti ca stalpu e din fier si nu din plastic..mari destepti va pute-ti sa dati cu parerea besinosilor
raspunde »
eooo (2011-06-05 04:08:26)
domnu cld ai condus vreodata o masina cu cutie automata ...ce tampenie ...cica e greu de facut manevre cu cutie automata .....taran nu te pot numi ca ii jignesc pe bietii oameni si nu am nimik cu ei ...u esti ceva mai rau acum nu imi vine in cap ...doamne cica e greu de facut manevre cu masin a dotata cu cutie automata sa nu mai zici cuiva asa ceva ca va rade cu fundul de tine si apropo stalpul e din fier pe langa ca esti prost mai esti si chior !!!
raspunde »