marime text:

DECAPITARI in direct! Program TV de "succes" in tarile arabe! VIDEO SOCANT

Este greu de crezut, dar in zilele noastre condamnatii la moarte sunt executati prin decapitare, cu sabia. Insa si mai revoltator este faptul ca executia este transmisa in direct, la tv.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cu antena potrivita, un tanar din Orientul Indepartat a prins frecventa unei televiziuni locale dintr-o tara araba. Tocmai se transmitea executia unui criminal.

Tanarul a inregistrat cu telefonul mobil imaginile de pe tv. A suprins si momentul in care barbatul condamnat este decapitat cu sabia, scena preluata si transmisa de televiziune.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



val (2013-08-30 00:10:40)
ce site aveti si voi? nu merge nici un video!
raspunde »
ALLAH=SATAN IAR PEDOFILUL TERORIST ARAB E UNICUL SAU PROFET (2013-05-06 23:55:04)
CE TE MAI POATE MIRA LA RETARDATII AIA CARE SE PLOCONESC SPRE ORASUL SATANEI[MECAC]...URMASII SIFILITICULUI TALHAR PEDOFIL MAHOMED,BABUINII FANATICI CARE IL CONSIDERA "SFANT" PE DESTRABALATUL TERORIST ARAB..DUPA CE SE INMULTESC CA SOBOLANII IN TIGANIA LOR DIN ASIA SI AFRICA[UNDE SE TRAIESTE IN MIZERIE SI INAPOIERE MINTALA,MAI RAU CA-N EVUL MEDIU!]INDADEAZA CU MILIOANELE EUROPA[NECREDINCIOASA!]SI INTREAGA LUME CIVILIZATA,INFESTAND-O CU CEL MAI PERVERS SI PERICULOS VIRUS DIN LUME...IDEOLOGIA DIABOLICA INVENTATA DE SMINTITUL CRIMINAL ANTICRESTIN ARAB..."PROFETUL" TERORISMULUI ISLAMIC.
raspunde »
MERITA ! (2013-03-29 15:58:10)
Cine stie ce crime a facut de a fost decapitat .
raspunde »
ninelbanuta (2013-03-09 17:36:20)
asa trebuie pentru multi romani si fac pariu ca nu o sa mai fie atatea violuri si crime eu i-as decapita cu toate ca i-mi e mila satai un pui de gaina.
raspunde »
mihai (2012-06-07 19:31:35)
ce ***** sunteti dobitoci?si cei cu titlul asta la articol?in primul rand se vede clar ca e filmat de cineva cu telefonu ,in al doilea rand in nici o tara din lume nu ai sa vezi asa ceva la tv.,numa niste idioti publica asemenea stire doar o atrage ceva vizitatori pe site .rusine sa va fie!
raspunde »
NexussLoyal (2012-05-20 12:27:01)
@Pentru baietasii contra religiilor: Voi spune-ti de lumea normala si credincioasa ca sunt manipulati dar uitati-va la voi, caci voi sunteti aia manipulati de secolul 21 fratilor. De unde va vin vorbele astea ? Ati urmarit si voi Zeitgeist si gata ? Incepeti sa vorbiti precum niste mari creiere ? Uitati-va la voi si rusinati-va ! Religia, mai ales crestinismul, nu inseamna ca trebuie sa te duci la Biserica si sa dai bani sau alte chestii de genul asta. Poti sa-ti tii credinta in tine insuti, sa te rogi acasa sau la Biserica, ca nu sta nimeni cu AK-47 la capul tau sa dai tu bani la Biserica. Aici au fost doar niste oameni prosti odata care dintr-o mica chestie au ajuns sa realizeze acest obicei de a da mereu bani Bisericii indiferent de cate ori intri. Credinta in Dumnezeu ajuta lumea sa fie mai buna, sa pastreze armonia in familii si'n neamuri. Daca n-ar fi fost religia ma desteptilor nu cred ca mai eram noi pe timpul asta sa ne confruntam unul cu celalalt. La cat de mare e si Satan, ar trebui sa va da-ti seama ca vrea doar sa va intetoseze, dar n-ai cu cine...Uite asa picati voi prada si manipulati de toate prostiile din acest secol. Homo legalizati, proxenetismul la fel, maine poimaine o sa fie si pedofili legali si zoofili chiar. Sa va vad atunci cat de bine, in ordine si in pace o sa vede-ti lucrurile. Pocaiti-va ca nu va da-ti seama de ceea ce spune-ti.
raspunde »