marime text:

Daca n-ai camera video pe masina, esti VICTIMA SIGURA! Smecheria aproape perfecta! VEZI VIDEO

Camerele de bord si-au demonstrat inca o data utilitatea, dupa ce au surprins in toata splendoarea o metoda de santaj care nu da gres aproape niciodata. Orice sofer stie ca in cazul unei coliziuni, conducatorul auto aflat in masina din spate este vinovat.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Pe asta mizeaza niste indivizi din Rusia, care lucreaza dupa un plan bine pus la punct: in timp ce soferul unei masinii taie fata victimei, iar apoi franeaza brusc, complicele se pozitioneaza in lateral, astfel incat coliziunea sa nu poata fi evitata.

Odata produs accidentul, urmeaza show-ul: pasagerii din masina care a franat brusc se plang de dureri, care ulterior vor fi confirmate de o adeverinta eliberata de un medic, aflat mana in mana cu escrocii. Astfel, victima este la mana lor si trebuie sa le plateasca suma ceruta, daca nu vrea sa-si incerce sansele in justitie.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Clau (2013-01-28 13:32:06)
Frate, asa se intampla in ziua de azi. Eu mi-am cumparat o astfel de camera de la si isi merita banii. Tare oricum si faza cu rusii ! Aveti grija la drum!
raspunde »
sorin (2011-05-12 21:42:03)
unde o fi smecheria, voi stiti. e trecere de pietoni. asa se face si pe la noi, in loc sa incetineasca in dreptul lor, soferii accelereaza. noroc ca pietonul nu a apucat sa treaca
raspunde »
zzz (2011-05-03 17:43:09)
In primul rand e depasire pe partea dreapta si apoi oprire la trecerea de pietoni. Amandoi primesc amenda.
raspunde »
M (2011-04-28 20:37:51)
Ce vorbesti omule? Nu vezi ca se uita clar la el inainte sa franeze, ca manevra sa fie facuta intentionat in felul asta, astfel incat sa nu poata sa faca dreapta sa-l evite..
raspunde »
dani (2011-04-28 11:53:38)
ZZZZZ alt clip furat de pe liveleak...apropo ala nu a incetinit pentru nu stiu ce smecherie,a incetinit pentru ca e trecere de pietoni dar voi sunteti chiori. Ala in clip si zice ca a oprit pentru trecerea de pietoni.
raspunde »
turcul (2011-04-27 15:33:40)
citestemi din nou comentariul vio analizeazal si sami **** **** sa vezi cat de prost esti ! :)
raspunde »
LOOOOL (2011-04-27 06:40:40)
ce fazeeeee....pai n-as tine o camera ,as tine o bata si cum coboara ii dau sa nu se mai ridice ! eu ies dupa 5 ani ,el raman in oamant pt totdeauna
raspunde »
sada (2011-04-27 03:42:54)
Dar observ ca era trecere de pietoni si un pieton angajat in traversare, deci... cel cu camera pe mashina trebuia sa opreasca!
raspunde »
vio (2011-04-26 20:52:55)
sa ma *** pe natia ta de jegos ordinar(nu natia romaneasca ci natia din care face parte respectivu),ma da la cit de prost esti u ba turcule de ce nu stai drequ cu gura aia pocita si puturoasa inkisa ca mai bine ai face!!!rsa de tigan borit ce esti!!!!!
raspunde »
tudy (2011-04-26 16:50:34)
Bun articol.Invatati interlopii de la noi sa faca bani.In curand se va intampla si la noi la fel.Sa ti se intample tie care ai postat articolul si ai inspirat tiganii sa faca si din astea.
raspunde »