marime text:

CUMPLIT! Un bebelus a inceput sa planga la propria inmormantare!

Intamplare terifianta in Mexic, la priveghiul unui bebelus. Parintii au auzit un zgomot ciudat venind din sicriu, iar cand l-au deschis si-au vazut copilul plangand. Fetita a fost dusa la spital, insa medicii nu au reusit sa o tina in viata.
CUMPLIT! Un bebelus a inceput sa planga la propria inmormantare!

Potrivit procurorului general din statul Hidalgo, Jose Rodriguez, bebelusul a murit din cauza lipsei de oxigen, la trei zile dupa ce fusese declarat mort pentru prima data, de un doctor din orasul Tulancingo. Medicul respectiv este anchetat acum de autoritati.

Mama fetitei e convinsa ca orele petrecute de bebelus la morga spitalului si in sicriu au provocat decesul. Copilul s-a nascut la doar sase luni, dupa ce femeia a ajuns la spital cu dureri. O ecografie a aratat cum fatul avea cordonul ombilical infasurat in jurul gatului. Medicii i-au provocat mamei travaliul, iar nou nascutul a fost declarat mort.



 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Vai s-amar (2011-08-05 13:37:38)
Intr-un alt articol scria ca bebelusul e in viata si acum. totodata scria ca s-a nascut prematur la 7 luni, nu la 6. Cel care posteaza doar ca sa se afle in treaba................sa se documenteze naibii
raspunde »
Blondu (2011-08-04 22:04:56)
Cu tot respectul aveti niste titluri de ***** :) puse doar pentru raiting
raspunde »
dyarom (2011-08-04 21:07:19)
Pacat.E o stire extrem de trista.O fiinta nevinovata,pura venita pe lume sa moara in asa fel.Oribil.
raspunde »
eu (2011-07-04 00:27:53)
@Alessia:[ "Intii", "scri", "mincat"] ! UIte cine da sfaturi sa invete sa scrie corect... "...iar nou nascutul a fost declarat mort."" Ce e atat de greu de inteles...?!
raspunde »
cata (2011-06-25 10:03:48)
@rfr...ca sa intelegi citeste toata fraza : "Fetita a fost dusa la spital, insa medicii nu au reusit sa o tina in viata. "
raspunde »
rfr (2011-02-05 20:19:07)
"insa medicii nu au reusit sa o tina in viata". ...deci copilul traueste sau nu?? ca nu inteleg nimic!
raspunde »
ALESSIA (2011-01-03 20:04:20)
D-na mada din Brasov invata intii sa scri corect si apoi ar fii mai bine sa comentezi mininci litere de parca n-ai mincat din 2010. Sau nu ti-a trecut mahmureala de la anul nou?
raspunde »
ALESSIA (2011-01-03 19:33:47)
a avut zile vedeti si in alte tari sint medici incopetenti nu numai i Romaniea se intimpla D-zeu a salvat-o sa fie sanatoasa si sa se bucure parintii de ea multumindu-i tatalui ceresc asta da MINUME
raspunde »
Hmmm (2010-12-29 18:34:22)
"Fetita e...baiat si traieste... " - Mai citeste o data acele site-uri bine informate si ai sa vezi ca este vorba de o fetita.....si intr-adevar se spune ca traieste.
raspunde »
Tibii (2010-12-29 15:39:40)
Sincer ..nu va mint ..ca nu am de ce sa mint ...dar acm cand am dat peste articol mo apucat plansul ...sunt foarte sensibil la cazurile astea ....Te gandesti ca un copilas , lipsit de aparare fara sa poata face nimiC ...a murit din neglijenta medicilor :(( ....Unii medici sunt acolo doar ca sa ia mita shi sa-si bata joC de oameni ...am vaz comentarii '' ba ca ii fetita / ba ca ii baiat '' ...u conteaza ce a fost ...Dumnezeu sa o/il aiba la dreapta sa ! Shi familiei care da peste acest articol ..chiar daca este prea tarziu Transmit Condoleante !!!
raspunde »