marime text:

CRUZIME INCREDIBILA! Un profesor isi bate elevii, fara mila! IMAGINI SOCANTE

O filmare ajunsa pe internet i-a adus un mandat de arestare unui profesor de scoala elementra din Egipt. De vina este modul de a preda al dascalului, care isi ingrozea pur si simplu elevii, niciunul mai mare de 10 ani.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cu totii erau loviti de profesor, dupa ce acesta verifica daca si-au facut tema pentru acasa.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



roby (2013-06-04 12:03:52)
doamne!! Ce la-si bate, pshihopat ordinar, :(
raspunde »
V3RRsuS (2012-04-11 14:11:13)
BA FUTUTEN NAS CO LOPATA SI DATIAS **** ZI DE ZI DE IDIOT PSIHOPAT SPER CA COPCHII TAI SA PRIMEASCA **** SI SAI FUTA IN *** MEREU PROFESORII
raspunde »
Miss Gane (2012-02-01 23:46:27)
O Doamne! Mi s-a facut mila de acei copii.
raspunde »
Nowa (2012-01-19 16:18:45)
ke plange copii aia
raspunde »
eu (2011-11-30 18:19:20)
si pentru atata??? cruzime absoluta???aia nui cruzime daca nu siau facut tema merita un bat peste mana!asa dramatizati de zici ca io batut cu paru
raspunde »
Paul (2011-07-26 12:58:38)
sper sa pateasca si copii tai la fel _|_ futute-n gura _|_
raspunde »
Eu (2011-07-26 12:12:24)
Intradevar aceste tari sunt afectate de o mentalitate infectata de religia lor extremista bazata numai pe violenta si pedepse.Totusi si la noi in Romania in anumite scoli profesorii inca mai ridica mana asupra studentiilor ceea ce nu este normal.
raspunde »
ciobanu (2011-06-22 20:37:00)
astia chiar ca invata de frica nu ca la noi in tara ... eu sunt la liceu si sunt de parere ca e bun ce face profesorul ala ..uite eu am trecut prin scoala ca un vizitator si acum .. sunt mai mult decat praf
raspunde »
Tazu (2011-06-17 20:08:44)
Asa l-as bate si eu pe el cand era soaric'.. Si mai e si dascal , cine *****' ii pune pe ratati astia dascali.. nu stiu.. oameni prosti.. asa i-as da si lu' masa si lu tacsu' in fata.. cu pumnii :x
raspunde »
Dascalu Alex (2011-06-17 16:55:40)
futu-i ****** mamii lui. l-as lega de gat cu lanturi si l-as baga in acid. jegos ordinar.
raspunde »