marime text:

CRUZIME INCREDIBILA. Doi politisti columbieni tortureaza un caine! IMAGINI SOCANTE

Un clip extrem de socant, postat duminica pe YouTube, arata cum doi politisti columbieni tortureaza un caine, folosind o sfoara si o lopata. Initial, pare ca bietul animal va fi ingropat de viu, insa el trece prin chinuri mult mai cumplite.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Sefii politiei au declansat o ancheta, la solicitarea organizatiilor de protectie a animalelor. Astfel, s-a stabilit ca imaginile au fost filmate in 2009, iar in prezent, doar unul dintre cei trei agenti care apar in clip mai lucreaza in prezent in politie. Respectivul va fi audiat si foarte probabil va fi concediat.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



niculescu cornelia (2013-06-20 13:53:10)
asemenea persoane ar trebui starpite de pe fata pamantului,
raspunde »
ruben (2011-11-24 22:28:13)
ati facut rau ca ati pus video-ul
raspunde »
Adrian (2011-11-06 22:41:48)
Nu am putu sa ma uit la tot...v-as omori fara umpic de mila ...in torturi ,jegosi imputiti.
raspunde »
boss (2011-10-29 10:01:15)
astia nu trebuie executati direct,trebuie incet sa le tai cate o mana sa le scoti cate un ochi,sa le futi o lopata in cap si apoi cu cutitul sa ii omori sugetimi **** astfel de oameni care tortureaza animalele
raspunde »
budelecan falavius (2011-10-28 23:10:38)
suget **** in morti **** **** sa oara in cancer
raspunde »
mihai (2011-10-27 10:47:04)
****** in *** de jeguri ordinare. daka era cainele meu ba va futeam mamele in *** pana mor jeguri imputitece sunteti
raspunde »
fluturas (2011-09-14 20:57:47)
dak as fii langa jegurile alea de politisti, impusca direct in am piutut sa vad video k m-a luat nervii cu acele satane,ce le-a facut acel ta sa fie ucisi
raspunde »
bog (2011-09-06 23:57:19)
greu am reusit sa urmaresc sa dispara genul asta de oameni de pe pamant cat mai inteles in aceleasi chinuri cum aplecat si catelul dintre noi.
raspunde »
...... (2011-08-22 00:22:28)
.....salbatici,....va meritati LIA,
raspunde »
gino (2011-08-20 20:58:52)
executati direct ,animale in 2 picioare RUSINE!
raspunde »