marime text:

Criminal la 11 ani. Si-a ucis cu sange rece fratele de 6 ani, impuscandu-l in cap

Un copil de 11 ani a fost acuzat de crima, dupa ce fratele sau in varsta de 6 ani a fost gasit impuscat in cap. Politistii au fost socati cand au fost chemati la fata locului, si au declarat ca baiatul criminal este cea mai tanara persoana care va fi acuzata de omor din culpa in Indiana, SUA.
Criminal la 11 ani. Si-a ucis cu sange rece fratele de 6 ani, impuscandu-l in cap

Cei doi baieti erau singuri acasa, cand baiatul cel mare a sunat la serviciul de urgenta pentru a anunta impuscatura. Politistii l-au gasit pe Andrew mort in dormitor, cu o impuscatura in zona capului, iar o pusca de calibrul 22 a fost gasita in casa.
 
Victima a fost transportata de urgenta la spitalul pentru copii din Indianapolis, insa in ciuda eforturilor medicilor, a murit doua ore mai tarziu.
 
Initial anchetatorii au crezut ca micutul a fost impuscat din greseala de fratele sau, insa dupa ce l-au intervievat pe baiat si-au dat seama ca plecasera pe o pista gresita.
 
Atat analizale criminalistice, cat si autopsia cadavrului ne-au indicat ca moartea micutului de 6 ani nu a fost un accident. Intre o crima premeditata si una accidentala sunt diferente, iar aceste nuante se regasesc in probele colectate”, a declarat unul din anchetatori.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



whatt (2015-03-31 22:11:08)
ala din poza e fratisu de 6 ani!
raspunde »
Nici-Sa-Nu-Ma-Intrebati-Cum-Ma-Cheama (2011-11-29 14:55:51)
pentru night crawler: mdeaa ca avea si hack nesimtitu' :))
raspunde »
:)) (2011-07-12 23:09:18)
are fata de infractor:))
raspunde »
mama lu' Kika (2011-07-08 13:38:09)
faaa, marsh inapoi la pou!a, ca ne pleaca clientii!!!!!!!!!!!!!!!!!
raspunde »
Pentru Filho da **** care a zis ca culeg capsuni (2011-07-07 14:16:11)
Bai boule sau vaco, capsunareasa era **** cind te-a ca..cat la marginea boschetulu sau la coltul strazii unde ii era locul sa-si cistege bani sa-ti dea un colt de piine. In primul rind chiar dacaeram la cules capsuni calculatorul este facut in china, da?..si am zis ca are tastatura americana pt ca nu are anumite litere sau apostrofuri , etc cum au calculatoarele fabricante in Europa. Prost sau proasta te-a facut ****, cred ca te-au facut la betie , iti place sa te bagi ca musca in ***.ul calului, cred ca tu te-ai uitat in oglinda si ti-ai vazut reflexul inainte de a scrie aici, eu nu am zis ca sint din amarica idiotule/idioato, dar acolo la voi la tara nu v-au invatat sa cititi bine textul si dupa aceeia sa raspunzi, la voi la scoala v-au invatat cum sa curatati balega la ***..ul vacii si dupa aceea te duci intr-o cafenea cu internet si te dai bastanca sau bastan. Of Doamne , plina ti-e gradina de temebeli ca astia, din cauza ta si ar altora ca tine ca tara asta este de ca..cat, va laudati cu ce nu aveti, criticati fara sa cunoasteti pers.pe care o criticati , dar cind te uiti la tine esti vai si amar de tine . Pacat ca strainii vad ca..ca..turile vomitate ca tine
raspunde »
pentru inteligenta Kika (2011-07-07 12:00:59)
stimata orice ai fi, te lauzi ca ai tastatura in limba "americana" (cu influente spaniole dupa cate observ) pe care am impresia ca ai dezvoltat-o in urma studierii intensive la cantatul la ce-atarna. dupa scris ne-ai convins pe toti ca esti plecata de 10 ani din tara, dar cu v4ca, ai studii peste media claselor trenului iar casele tale din fibra de carton se inalta imperial in vazduhul culturii de capsuni. bafta la cules in continuare si o la revedere placuta.
raspunde »
night crawler (2011-07-06 20:35:49)
Presupun ca juca Counter Strike, si era Friendlyfire-ul activat :)) ar trebui banat permanent !! :))
raspunde »
andreea (2011-07-05 20:49:33)
Da' chiar ca are fata de ucigas in serie :))) uite la ochi si la gura ...copilul are fata de profesionist! Si inainte sa publicati comenatariul ( si inainte sa-l vada toti) va rog cititi mai intai ce ati scris!
raspunde »
pt kika de la mihaela sua (2011-07-05 15:50:41)
ok ,tu m ai inteles gresit ,nu am spus ca toti americanii sint la fel ,si eu m am nascut in romania si ma bucur ca parintii mei m au educat f bine ,eu sint in america de 12 ani asa ca am vazut cum isi educ copii si daca esti aici nu imi spune ca esti de acord in felu in care isi ,,educa ,, copii cum zici tu ca nu exista padure fara frunze uscate , eu spun ca in america jumatate din padure sint frunzele uscate .
raspunde »