marime text:

Copil tinut cu capul in jos si batut cu bestialitate, pentru ca n-a luat un examen! IMAGINI SOCANTE

Filmare absolut revoltatoare postata pe internet, care arata cum un adolescent este tinut cu capul in jos si batut fara mila cu un bici, de un barbat. In timp ce copilul urla de durere, doi oameni il ajuta pe agresor sa-si maltrateze victima.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cumplit este ca atunci cand barbatul oboseste, alti tineri ii iau locul si baiatul este batut in continuare.

Potrivit persoanei care a postat imaginile pe internet, scena ingrozitoare s-a petrecut in Irak, iar adolescentul este pedepsit altfel pentru ca n-ar fi luat un examen.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



roby (2013-06-23 13:10:35)
ce *** ma asa se pedepseste un copil.. Aia sunt bolnavi mintal..
raspunde »
unu (2013-02-23 11:12:58)
Ba iioano futu-ti ****** si mormintii ma-tii de avorton islamic ! Vedeate-as tinut cu capul in jos si batut pana te caci pe tine n-ai mai avea suflare ma vierme imputit ! . Sa iti dea **** Allah si sa ii bei sclobozul profetului tau pedofil si pederast ! Ne pisham pe toti arabii musulmani si pe fata lui ma-ta aia curva pe care au luat-o arabii la posta prin camine de-ai aparut tu ma laba trista!
raspunde »
Al3xandru (2012-08-21 10:37:50)
Davas **** de idioti ****** in *** cum sa faceti ma asa ceva nu va este pik de mila kkmas pe natiile voastre de negri infecti si zabalosi davas **** cu galeataa baaa in ***** mamelor voastre sa va *** de ratati imputiti!!!!!!!!!!!!!
raspunde »
Exo (2012-05-23 10:57:08)
Seara le bagam usor cutitu in gat . Chiar daca intram la puscarie , dar scapam de niste animale .
raspunde »
Tudose (2011-12-13 22:58:14)
sa fereasca Dumnezeu sa fi fost acolo sa am arma mha jur pe viata mea ca uitam de dumnezeu de iad de tot si executam pe toti fara inima in mie diavol ma faceam si gata o terminam cu ei nu se poate asa ceva mha pentru un au ca nam eu ocaza sa prin asa ceva ca le spitec inima.....
raspunde »
iioano (2011-09-21 12:44:54)
Bai, gurru, ce ar fi ca Marna sa vina si sa iti borseasca tie matele din stomacul plin de lichid verde drept in gura infecta nedesfundata de un veac? *****-as pe ma-ta de cretin, vedete-as mort cu limba taiata si eu sa ti-o calc cu bocancii. Bai asta cu "**** lui Allah", Ce ar fi daca ti-am toata Romania si toata Peninsula Arabica **** drept in gurita aia putreda si sa ne bei "lapticul" de la supt cu pofta, bai, zdreanta ordinara. Mori cioara
raspunde »
ovidiu (2011-08-28 20:30:58)
ii omoram pe toti daca eram il locul baiatului aluia ! seara cand toti dormeau le-as fi aruncat apa clocotita pe ei
raspunde »
BuF (2011-08-25 15:50:00)
animale frate, animale.
raspunde »