marime text:

Copil de 3 ani torturat de propria mama! A fost bagat in cada plina cu apa clocotita

Un caz de o cruzime teribila impotriva unui copil de 3 ani ingrozeste Cehia. O mama si-a supus baietelul unor traume fizice greu de imaginat. Cand a fost preluat de medici, copilul avea arsuri grave pe picioare provocate cu apa oparita. Acum, dupa tot ce a patimit, cel mic a ajuns in grija bunicii pentru ca medicii spun ca mama lui are tulburari de personalitate si oricum era incapabila sa-l creasca de la bun inceput.
Copil de 3 ani torturat de propria mama! A fost bagat in cada plina cu apa clocotita

Tomasek a avut nevoie de mai bine de o luna de ingrijiri la terapie intensiva si de cateva operatii pentru a-si reveni. Nici acum n-a scapat definitiv de urmele abuzului, iar despre trauma psihica nici nu mai vorbim. Nu se stie daca o va depasi vreodata.

In fata instantei, mama lui a incercat sa convinga judecatorul ca baiatul si-ar fi provocat singur ranile. Insa cei care l-au ingrijit la spital s-au lamurit imediat cum s-a intamplat totul. Baietelul le-a povestit cum mama l-a pus in cada plina cu apa clocotita pentru ca nu era cuminte.

Pentru faptele ei, femeia va sta aproape 3 ani dupa gratii si nu se va mai apropia niciodata de copil.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



simy (2011-05-26 14:13:41)
3 ani?:O:O:O:O bestie ordinara sa va mai aud pe careva ca ziceti ceva de muslmani si pedepsele lor !!! daca un barbat i-a dat cu acid unei femei si a orbit-o si el e supus la randul lui la acelasi tratament !! nu ar merita si bestia asta aceeasi chestie??? Bravo Coreea de Nord...tot respectul , o tara comunista , din ce in ce mai puternica si unde frica stapaneste Intotdeauna , in orice tara , regiune etc trebuie sa fie un conducator aspru.... Nu rau , dar aspru si dur !!
raspunde »
VEGASS (2011-04-20 16:05:37)
TREBUIA PEDEPSITA CU MOARTEA ............... CEL PUTIN
raspunde »
lore (2010-11-04 00:15:43)
Doar 3 ani???Copilul acela e traumatizat pe viata si bestia scapa asa usor, doar 3 ani de puscarie????....ar trebui inchisa pe viata si chinuita...asemenea persoane nu se pot numi "mame", ci bestii ordinare...
raspunde »
anka (2010-10-21 00:54:03)
oameni buni.............o mai puteti numi "MAMA"pe animala aia?si numai 3 ani pt cruzimea aia???????????????????????????????????????????????????cred ca nu realizati gravitatea faptei sale.bagati-o intr-o cada cu smoala clocotita pe nemernica.sant total de acord cu gigi.
raspunde »
gigi (2010-09-29 15:58:53)
ar trebui fiarta putin cate putin pana ar cadea carnea de pe ea
raspunde »
cristina (2010-09-15 14:01:55)
Unde-i pedeapsa cu moartea? Ar fi super sa ne reantoarcem la torturile inchizitiei ! Pai 3 ani primeste ordinara aia ????!!!!! Asta e inadmisibil ! Unde-i dreptatea ? Inchisa pe viata si torturata pana nu mai stie cum o cheama !!!! De ce nu vine o data sfarsitu lumii sa se termine cu rasa asta imputita numta rasa "civilizata"..."educata". Suntem vai de *** nostru ! Legea junglei ! Nici nu stiu de mai platim taxe pt justitiari si pt cei din puscarii sa o duca bine !
raspunde »
marius (2010-08-18 08:19:31)
nu trebuia abolita pedeapsa cu moartea...poate sunt drastic dar in unele cazuri aceasta era unica pedeapsa .....trei ani de puscarie.....domnilor guvernanti refaceti legile ...in tara noastra romii cu tupeu bat pe oricine si oriunde ..si nu numai ei ..sunt si romani cu astfel de tupeu....in plus ceilalti romani stau si se uita ..am ajuns o tara de lasi.. .. rusine.....eu unul nu pot accepta asta si ori de cate ori vad asa ceva trebuie sa intervin .......un angajat M.A.I
raspunde »
Becali (2010-08-12 03:43:31)
pai fraiera aia merita puscarie pe viata si viol + chinuri groaznice in fiecare zi de la paznici
raspunde »
Cristi (2010-07-16 10:56:04)
A primit doar trei ani???ar trebui sa primeasca inchisoare pe viata!!!!!!
raspunde »