marime text:

Copiii tai se cearta cu cei ai unor mafioti? TU MANANCI BATAIE! VEZI VIDEO

O cina la un restaurant de langa Napoli s-a terminat subit in momentul in care cativa copii s-au certat pe leaganul amplasat in locul de joaca. Cum parintii a doi dintre ei erau membri ai temutei Camorra, tatii adversarilor au fost batuti "preventiv" si "parinteste" - cu o casca de motociclist si cureaua de la pantaloni.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Scenele desprinse parca din filmele cu mafioti au fost surprinse de camerele de supraveghere. Unul dintre agresori poate fi vazut plecand de la locul conflictului tinand in mana un pistol, pe care din fericire, n-a apucat sa-l foloseasca.

Victimele sunt doi frati, care au scapat doar cu niste taieturi si zgarieturi.

Camorra, considerata mai violenta decat mafia siciliana, este responsabila pentru peste 30 de crime comise in Napoli in ultimul an, multe dintre ele ramase nerezolvate.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



laurnetiu (2011-04-04 14:40:33)
mlv-rko ai dreptate pe clanul yakuza nui bate mafia siciliana
raspunde »
ChriS (2011-02-06 02:28:30)
Orice ar face garabinieri,niciodata nu o sa anihileze cosa nostra,camorra,ndrangheta,acestea exista in foarte multe grupuri peste tot in europa,asia,america,care sunt conduse de catre oameni cu experienta care la randul lor,au fost si ei invatati de catre insusi celebri ,,gangsteri".Dupa vorbele lui Gotti ,,Nimeni nu ne poate lua acest lucru al nostru" Citind comentariile de mai jos,vad ca multi sunteti lipsiti de cultura in ceea ce priveste istoria ,,un lucru al nostru".
raspunde »
333 (2011-01-25 18:47:22)
ete asa... imi bag **** in toti ****** la toti tiganii !! astia nu merita sa traiasca uaaaa duceti`va in india ma specimene urate, oamenii grotei. astia merita aruncati in aer, calcati cu tancul, chinuiti :))) si inca ceva, de unde ****** vostri, RROMI ?! ba terminatilor, voi sunteti tigani nu va mai dati romani ca sunteti mu***.
raspunde »
Calaul (2011-01-20 09:45:50)
copoilor le e frica se tem pt viatza lor mi se pare normal asta, dar daca sar infiintza niste grupuri speciali antrenati sa ucida cu sange rece, oameni fara trecut,oamenii care nu exista in acte , dar atat timp cat mafia are oameni sus pusi cu functii mari nu se va lua nici o masura.Tot omul de rand tre sa puna mana sai elimine.Si cu tiganii din RO, tot voi ii faceti mari (vai e varu, nepotu, fratele a nustiucui cioara ) RUPETILE capu
raspunde »
Joker (2011-01-02 21:39:56)
pt nazistul: frate vad in tine un antonescu:)))......chiar asa frate sunt de partea ta in tot ce ai zis si sa suga **** toti care zic ca nui adevarat(cine se simte sa o ia la ****) ......frate am o boala pe tigani incat leasi pune si o bomba nucleara numai sa scap de ei......ei mah,ei mah nea manjit imaginea tari cu *****....bagamiasi **** in tot ce au ei mai sfant
raspunde »
nazistul (2010-10-19 18:50:11)
Pt a : sa **** tu, ba. Esti cioroi ? Pt VaZicEu : Da. Asa ar trebui. Dar astia pot fi cumparati cu bani, mituiti. De aceea este necesar ca aceste legiuni trebuie sa fie compuse din oameni a caror ideologie sau principii sa nu poata fi cumparata / e cu bani, nici macar cu toti banii din lume. Eu sunt unul dintre acestia. Traficantii de droguri, pestii, violatorii, pedofilii, talharii, criminalii, cei care ucid bauti la volan, marii corupti, notarii si mafiotii care inseala batranii luandu-le locuintele, personalul medical de orice natura care nu "misca" nimic fara spaga, judecatorii corupti care primesc mita pt punerea in libertate sau pe motive medicale sau numindu-i "nu e pericol public" a unor indivizi periculosi, pt care unii politisti lucreaza luni de zile pt prinderea lor, tiganii care stirbesc imaginea tarii prin tot felul de fapte antisociale si pe cei care nu vor sa munceasca cinstit, pe toti acestia, i-as aduna pe grupe si i-as mitralia pe camp, apoi, la cuptor cu corpurile lor. Iar palatele tiganilor distruse printr-un atac coordonat al aviatiei militare. Vedeam langa Timisoara : o cioara baba, ameninta mascatii ca se arunca de la balcon, in momentul cand au venit sa ii evacueze pt demolarea casei, construita neautorizat. Sa facem altfel : "n-ai decat sa te arunci" . Ba, mai mult, cu o pusca speciala cu luneta, secerata de la distanta si lasata sa cada in curte. Sau, lasati in curte sa stea cat vor, in timp ce aviatia efectueaza raidurile necesare pt distrugerea completa a palatelor. Sa piara in explozii, odata cu cladirea.
raspunde »
VaZicEu (2010-10-18 02:05:54)
Deja nu se mai poate, trebuiesc infiintate legiuni care sa se ocupe in speciale de eliminarea rebuturilor si gunoaielor din societate. Legiuni speciale cu activitate "subterana" cu antrenament special de comando si dornici oricand sa ucida. Astfel ar trebui eliminati islamistii extremisti, mafiotii de orice natie italiana,chineza,tiganeasca,rusa etc si conducatorii care prezinta un risc pentru viitorul statelor lor si nu numai. Ucigasi platiti care sa faca lumea asta un loc mai bun asta trebuie. Sper totusi ca intr-o buna zi se va crea asa legiune si lumea va deveni un loc mai bun
raspunde »
MLv-RKO (2010-10-17 22:29:43)
Probabil or fi mai tari ca mafia siciliana,dar cu siguranta nu mai tari decat clanul YAKUZA!
raspunde »