marime text:

Copii torturati in scoli de profesoarele GROAZEI!/ VIDEO SOCANT

Doua profesoare au fost excluse definitiv din invatamant, dupa ce au fost filmate in timp ce isi bateau cu salbaticie elevii.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In filmuletele realizate cu telefoanele mobile, cele doua cadre didactice din Siria pot fi vazute in timp ce isi lovesc elevii cu aratatoare pe talpi sau in palme.
 
Copiii urla de durere, insa cele doua profesoare nu se opresc.
 
Una din ele isi iau la rand toti elevii; baietii primesc lovituri la talpi, iar fetele in palme.
 
Cealalta profesoara il pune pe un elev sa-I tina picioarele celui pe care ea il loveste.
 
Autoritatile au stabilit ca niciuna din cele doua profesoare nu este la prima abatere. Ambele au fost sanctionate si in 2004 pentru cruzime impotriva elevilor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



taniainfinity (2010-10-04 21:01:55)
***** morti masi de imputite
raspunde »
keke (2010-10-04 20:37:42)
le-as spanzura pe cele doua asa zise profesoare
raspunde »
keke (2010-10-04 20:34:38)
f***-ti ****** matii alex ca nu primeai asa in ****** matii,uita-te la copii astia si gandeste-te la viitorii tai copii sau la copii tai daca ar primi asa cum ai reactiona..am primit si eu dar nu in halul asta.
raspunde »
don alex (2010-10-04 20:13:18)
asa pateam si eu ca eram la scola la mine in comuna .. era un invatatoare noastra si una de franceza si la fel imi facea cand gresam ceva sau vorbeam ridicam mana sus si avea o prajina din aia din copac o creaca si imi apilca o lovitura de 5kg si eram clasa 2-4 pana cand m-am mutat din sc ...
raspunde »
nostradamus (2010-10-04 20:01:28)
asa am luat si noi bataie pe clasa a 5-a la geografie pentru ca nu am invatat capitalele europei...dar nu regret :) bataia e rupta din rai.dupa o asa bataie ne-am pus toti cu burta pe carte si acum suntem ingineri toti si castigam bani cu caruta.concluzia?cu cat mai crud iti bati copilul cu atat mai mult va invata si va aduce bani pe viitor ,ca mai apoi tu ca parinte sa TRAIESTI BINE. PS : sarma ghimpata e cea mai eficienta ;)
raspunde »
marius (2010-10-04 19:50:20)
ma alex se vede ca esti prost da tie tio placut cand te pleznea profu era bn nu iti placea cand iti invinetea palmele ere bine dute me in **** mea de prost. aia e un animal nu om
raspunde »
alex (2010-10-04 19:41:13)
ce vi se pare anormal asa am primit si eu cand eram in clasele primare avea invatatorul un tac de biliard sau ceva asemanator de jumate de metru si intr-un an sa facut pe un sfert copii trebuie pedepsiti daca nu o sa iasa cocalari si ***** cum ai vedeti pe strada
raspunde »
Deci Dumnezeu exista. (2010-10-04 19:40:44)
Bomba nucleara pe tarile astea sadiste si criminaliste.Incep sa cred in Dumnezeu,fiindca ei in altceva cred si poate de aia sunt asa de ratati.
raspunde »
ralu (2010-10-04 19:30:46)
jur pe viata mea ca daca i se intanpla asta copiluli meu o taiam in bucati si ii dadeam sare.
raspunde »
serg (2010-10-04 19:00:05)
Aceste aeste ISLAMUL. Cruzime fara margini asa cum a fost si mohamed. Un ratat.
raspunde »