marime text:

Copii torturati in scoli de profesoarele GROAZEI!/ VIDEO SOCANT

Doua profesoare au fost excluse definitiv din invatamant, dupa ce au fost filmate in timp ce isi bateau cu salbaticie elevii.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In filmuletele realizate cu telefoanele mobile, cele doua cadre didactice din Siria pot fi vazute in timp ce isi lovesc elevii cu aratatoare pe talpi sau in palme.
 
Copiii urla de durere, insa cele doua profesoare nu se opresc.
 
Una din ele isi iau la rand toti elevii; baietii primesc lovituri la talpi, iar fetele in palme.
 
Cealalta profesoara il pune pe un elev sa-I tina picioarele celui pe care ea il loveste.
 
Autoritatile au stabilit ca niciuna din cele doua profesoare nu este la prima abatere. Ambele au fost sanctionate si in 2004 pentru cruzime impotriva elevilor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Andra (2010-10-05 00:40:58)
Mda sa stiti ca o palmuta asa mai merge doar asa cand te scoate din pepeni coplilul dar na...e si el copil si mai are si el voie sa mai greseasca
raspunde »
Cyber (2010-10-05 00:33:04)
Da intradevar prea dura bataia asta, dar totusi o corectie trebuie aplicata copiilor din zilele noastre pentru ca uite asa cum sunt toti ocrotiti se transforma in cocalari si pitipoance si rolul lor de a se duce la scoala nu este de a invata ceva ci mai bine sa isi bata joc de profesori s-ai faca sa planga si s-ai jigneasca in ultimul hal. NU zic o corectie ca asta... am fost si eu batut cu linia in palme si pus in genunchi in coji de nuca... dar cateodata simit ca era bine aplicata din cand in cand o astfel de corectie pentru ca ma uit in jur si vad copii din ziua de azi cu tigari in gura de la 10 ani care injura mai ceva ca unul de 30 de ani. Puteti sa ziceti ce vreiti toti cei care comentati ca nu am dreptate ca copilul e sfant sunteti niste parinti jalnici. Copilul e cateodata ochil dracului si merita cateodata o bataie. REPET nici ca cele din imagine.
raspunde »
nostradamus,ratatule (2010-10-04 22:35:21)
nostradamus,ratatule mai bine n-ai mai iesi pe strada,ca nu de alta ,am sa te impusc.Cum poti sa fii atat de incult,ingineruleeeee?Du-te tu la **** si stranguleaz-o si lasa oamenii normali sa-si continue viata.Cum adica sa-ti bati copilul ca sa traiesti tu bine la batranete?Dar daca copilul e tipul de om care te-ar uri toata viata pentru ce i-ai facut in copilarie,atunci ce batranete ai mai avea?Mai bine du-te tu si te impusca si ia cu tine acele teorii de Einstein ale tale...FRUSTRATULE
raspunde »
iulik (2010-10-04 22:17:37)
ba alex da iti dadea o palma poate era mai sever da nu in halu asta frate sa implore copii sa nu mai dea. thoamne
raspunde »
iolik (2010-10-04 22:15:32)
mie mi sa facut piele de gaina saracii copii!! se cunoste ca sunt terorizati cu aratatoarele alea:(
raspunde »
gabry (2010-10-04 22:06:53)
islamul la moarte nu se poate trata asa un copil. numai un dezechilibrat mintal poate face asa ceva
raspunde »
alin (2010-10-04 22:02:36)
in **** mea de lesinati auzi si la ei au fost excluse din invatamant pai bagamiash ***** familia voastra omoratile ce sloboz le excludeti din invatamant credeti ca nu o sa mai bata si alti copii?
raspunde »
mada:) (2010-10-04 21:36:30)
****** morti mati de retardata .... daca ai fi acum lanaga mine ti-as rupe capu' in tine ..... sa o impuste cineva .. imi pare rau de limaj dar asa ceva este inadmisibil
raspunde »
Marian (2010-10-04 21:33:56)
Sa moara ma-sa la profesoru care inca mai face asa ceva!
raspunde »