marime text:

Copii torturati in scoli de profesoarele GROAZEI!/ VIDEO SOCANT

Doua profesoare au fost excluse definitiv din invatamant, dupa ce au fost filmate in timp ce isi bateau cu salbaticie elevii.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In filmuletele realizate cu telefoanele mobile, cele doua cadre didactice din Siria pot fi vazute in timp ce isi lovesc elevii cu aratatoare pe talpi sau in palme.
 
Copiii urla de durere, insa cele doua profesoare nu se opresc.
 
Una din ele isi iau la rand toti elevii; baietii primesc lovituri la talpi, iar fetele in palme.
 
Cealalta profesoara il pune pe un elev sa-I tina picioarele celui pe care ea il loveste.
 
Autoritatile au stabilit ca niciuna din cele doua profesoare nu este la prima abatere. Ambele au fost sanctionate si in 2004 pentru cruzime impotriva elevilor.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



kikilosa (2011-01-08 11:21:20)
sa incerce sa-mi faca si mie aja apai vezi numa :))
raspunde »
Dana (2011-01-07 16:28:37)
Niste fanatici,niste animale ce mai.....pentru astia moartea ar fi o pedeapsa mult prea usoara.
raspunde »
MANU (2010-12-25 11:26:55)
LA ACEA PROFESOARA AS TAIAO CU LAMA SI SA PRESAR SARE PESTE RANA CA SA FIE SI EA CHINUITA CUM A CHINUIT ACEI BETI DE COPILASI....
raspunde »
rusti (2010-12-17 01:47:25)
multumestu pentru bataile luate in scoala?:)))) pai probabil ca le-ai meritat daca asa gandesti, poate ca inca le meriti daca, desi te-au batut asa cum ti-a placut tie abia ai reusit sa termii un liceu "de bine de rau" si asta doar de frica, fara nici o legatura cu intelegerea dintre bine si rau, necesar si nevoie, la tine nu a fost vorba decat de frica. dupa parerea mea, daca un adult, pe deasupra si cadru didactic, ajunge sa aplice violenta pe un copil atunci facultatile mintale ale cadrului sunt indoielnice, inseamna ca nu il duce capul mai mult decat il duc muschii si atunci nu are ce cauta in scoala ci ar trebui sa isi piarda timpul pe dupa blocuri acolo unde se aduna muschiulosii fara prea multa minte.sa ajungi sa multumesti ca ai fost batut, cel putin pentru mintea mea, tine de SF dar uite ca exista unii care macar recunosc ca masochismul nu e doar o inventie ci boala in sine chiar exista.
raspunde »
kiki (2010-12-15 18:50:14)
bine ca n-am copii sa-i trimit la scoala altfel cred ca as ajunge sa comit o crima in conditii din astea.
raspunde »
camelia (2010-12-15 16:19:32)
Ordinare ordinare care ar merita spanzurate dar nu e de mirare traiesc in Germania si se face la fel desi nimeni nu vrea sa le pedepseasca pe ,motiv ca ele sunt la stat si statul are ceva de spus si mai ales ca aceste criminale nu pot fii pedepsite pt ca sunt multe si atatul german spune ca ei nu mint doar copii deaceia nici o scoala din germania nu au camere video pt a nu se afla adevarul o tara de ***** si nazisti ..asa ca e la fel peste tot "!ª Nu va mirati profesorii mai nou sunt creatiile satanice ..pacat ca lumea e prea buna pt asa ceva defapt nui de mirare se duc toate la naiba in lumea asta "!ª
raspunde »
adela (2010-12-15 16:01:20)
doar atat?au fost date afara?daca va uitati cu atentie si ascultati,la un moment dat pomeneste numele lui allah(dzeu)..aceste "femei"
raspunde »
Cristina (2010-12-15 00:36:35)
Bai nesanatosilor! Nu sunteti zdraveni, cum puteti sa aprobati asa ceva?! Comunistii dracului care sunteti, cand v-aud asa m-apuca greata. Zici ca ati ajuns cine stie ce mari oameni, atata va aflati intreaba! Si daca v-au batut ce? Ca prosti gramada vad ca tot sunteti, semi-analfabeti la fel... Unde se vede atata educatie pe care va laudati c-ati primit-o prin bataie? Numai niste psihopati sau niste personaje cu creierele spalate pot incuraja asa ceva. Copiii URLA de durere! Repet: COPIII URLA! Cu asemenea fiinte bolnave, ce copii sa speram ca vor creste in Romania? Am plans 10 minute dupa filmul asta. Nu sunt de acord cu bataia, de principiu, dar sunt constienta ca orice parinte rabufneste si isi mai imbranceste copilul, ii mai da o palma la fund. Dar de la asta si pana la a-l tortura...! Asta face diferenta intre parinti cu capul pe umeri si persoane cu psihicul nu tocmai in regula! Trai-v-ar voua, m-ati socat!
raspunde »
RobY (2010-12-14 21:18:42)
Ba animalelor cei scoala aia ca niciodata nu tre sa fie ,,batut'' un elev.Ce daca-i prost si nu stiu nimic si face nu mai prostii.S-ai *** in g**a de po*****i naibii
raspunde »
LoverBoy (2010-12-07 20:05:41)
Eu merg pe ideea clasica si corecta. Profesorul sau invatatorul care atinge macar elevul/studentul sa fie tras la raspundere in consiliu profesoral si chiar dat in judecata de familia copilului. Pacat ca nu toti dispun de resursele materiale pentru a o face.
raspunde »